fbpx

Bezpłatny webinar „Łam schematy, zamiast przełamywać obiekcje. 5 filarów metodyki Sandlera” | 07.06

Dni
Godzin
Min
Sek

Po dziewięciu latach pracy jako handlowiec i siedmiu jako menadżer zespołu handlowców zauważyłem, że każdy z nas boryka się z bardzo podobnymi problemami.

Gdyby je pogrupować w kilka najważniejszych kategorii, można byłoby wyróżnić następujące:

 • duże oczekiwania klientów, które nie przekładają się na efekt, a więc „Pan nam sprawdzi, przygotuje, wyśle…” a ja i tak nie kupię!
 • nieustające obiekcje, czyli ciągle coś jest „za jakieś” oraz „fajne, ale…”
 • odkładanie decyzji, czyli „zdzwońmy się w przyszłym tygodniu” bądź „ma Pan coś jeszcze? Chcielibyśmy porównać…”
 • kłopoty w nawiązaniu kontaktu, a więc „nie mogę teraz rozmawiać” i „abonent czasowo niedostępny” ;).

Odnajdujesz opisane sytuacje u Ciebie?

Jeśli któryś z tych problemów zmęczył Cię jak niegdyś mnie – być może potrzebujesz radykalnej zmiany w podejściu do sprzedaży?

Nazywam się Michał Rorbach i jestem konsultantem w organizacji szkoleniowej Sandler Training. Przygodę z branżą nieruchomości zacząłem w 2012 roku, a dziś zatrudniam w swojej agencji ponad 20 osób.

Dość szybko skupiłem się na rynku pierwotnym, w którym zobaczyłem olbrzymi potencjał. Sprzedając regularnie po 2 – 3 mieszkania miesięcznie uważałem się za mocnego zawodnika! Dziś w mojej firmie sprzedanie 4 – 5 nieruchomości w jeden miesiąc nie jest czymś zaskakującym. Mój osobisty rekord to 10 udanych transakcji.

To, co cieszy mnie najbardziej, to SATYSFAKCJA płynąca z podniesienia jakości współpracy z klientami na zupełnie innym poziom. Zdecydowałem się pogłębić i usystematyzować tę wiedzę, dlatego też rozpocząłem trwałą współpracę z Sandler Training, żeby skuteczniej pracować również nad wynikami innych.

Zapraszam Cię na BEZPŁATNY 1,5-godzinny webinar, podczas którego porozmawiamy o problemach sprzedażowych na rynku wtórnym i pierwotnym oraz o rozwiązaniach, które dla naszej branży proponuje Sandler Training.
Sprawdź, czy metodyka Sandlera jest dla Ciebie!   Jeśli nie chcesz, by ominęły Cię nasze inne wydarzenia - zapisz się do newslettera!


  Jeżeli chcesz anulować subskrypcję, użyj tego linku.

  Przedsiębiorca, szef sprzedaży, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, konsultant Sandler Training Polska. Przygodę z branżą nieruchomości rozpoczął w 2012 roku w największej w Polsce firmie pośredniczącej w ich obrocie. Przeszedł w niej przez kolejne szczeble kariery, by kilka lat później zbudować od podstaw własne biuro nieruchomości we Wrocławiu. Dzisiaj zatrudnia w nim kilkanaście osób. Aktywny...
  More about speaker

   Szczegóły