fbpx

Bezpłatny webinar. Co da Ci udział w Akademii Skutecznej Rekrutacji? | 26.01.2023

Dni
Godzin
Min
Sek

Chcąc się rozwijać i osiągać coraz lepsze wyniki trzeba wciąż powiększać strukturę sprzedaży.

Rotacja pracowników w sprzedaży sprawia, że trzeba non stop rekrutować, aby utrzymać obecną wielkość zespołów.

Menadżerowie odpowiedzialni za rekrutację stają przed poniższymi wyzwaniami:

– kandydaci mają obawę przed pracą w oparciu o umowę współpracy.  Niezależnie od tego jakie wsparcie dostaną i jak wygląda system wynagrodzeń boją się „założenia własnej firmy”

– systemy wynagrodzeń są złożone.  Kandydat po spotkaniu często nie rozumie ile i jak będzie zarabiał, co go zniechęca i ostatecznie kończy się rezygnacją

– coraz częściej problemem jest to, aby w ogóle mieć kandydata. „Rynek pracownika” sprawia, że coraz mniej osób aplikuje na ogłoszenia. Do kandydata trzeba dotrzeć zanim on sam zacznie szukać pracy.

Właśnie dlatego, bazując na sprawdzonych Zasadach Sandlera, stworzyliśmy dwudniowe warsztaty: Akademia Skutecznej Rekrutacji B2B, która opiera się na analogiach pomiędzy sprzedażą, a rekrutacją.

Nauczysz się i dowiesz m.in.:

– Jak wykorzystać nowoczesne narzędzia, aby dotrzeć do kandydata pasywnego?

– Jakie oczekiwania podczas spotkania ma kandydat oraz jak odkryć co naprawdę jest dla niego ważne?

– Każdy chce się dobrze sprzedać – jak zweryfikować co jest prawdą w CV?

– „Wyróżnij się!” – czyli dlaczego kandydat ma chcieć pracować właśnie z Tobą!

–  „Najlepszym sposobem pozbycia się bomby jest rozbrojenie jej”, czyli kiedy i jak poruszać „trudne tematy” – na przykład potrzebę prowadzenia działalności gospodarczej?

– Sprzedawaj sposób zarabiania pieniędzy, czyli jak opowiadać o systemie wynagrodzeń w sposób zrozumiały i przekonujący.

 

Pracujemy warsztatowo, w małej, kilkunastoosobowej grupie, dzięki czemu od razu będziesz mógł przećwiczyć nowe umiejętności i wypracować gotowe schematy działania.

Dzięki warsztatom:

– zaczniesz docierać do większej liczby bardziej wartościowych kandydatów

– będziesz lepiej odczytywać intencje oraz oczekiwania kandydata – dzięki temu skuteczniej przedstawiać ofertę współpracy

– zaczniesz wyróżniać się na tle innych rekruterów. Mając kilka porównywalnych ofert, kandydat będzie chciał pracować właśnie z Tobą!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapisz się na bezpłatny webinar!    Szkoleniowiec, trener, menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem. Od zawsze związany z siłami sprzedaży w zakresie rekrutacji oraz wdrażania. Z natury przedsiębiorca, zawsze aktywny sprzedażowo. Napędza go sukces i radość ludzi, których miał przyjemność szkolić. Uzależniony od mówienia, w związku z czym sala szkoleniowa to miejsce, w którym czuje się jak ryba w wodzie. Prywatnie szczęśliwy mąż...
    More about speaker

      Szczegóły