fbpx

Bezpłatny webinar: DISC – „kolorowy świat, czyli jak dopasować się do różnych typów osobowości” | 13.07

Dni
Godzin
Min
Sek

Przez ponad dekadę pracy w sprzedaży wiele razy zwróciłem uwagę, na to że z pewnymi klientami dogaduję się jakoś lepiej, a z niektórymi totalnie mi nie po drodze.
Co więcej – słuchając relacji osób, z którymi pracowałem – zauważyłem, że mają podobne spostrzeżenia!

Gdyby tak zebrać w kilka punktów uwagi/komentarze co do zachowań naszych potencjalnych klientów, to można by je wymienić w następujący sposób:

 • „To jest jakiś odklejony facet!” – gdy mówię o ważnych rzeczach, np. cyfrach i statystykach, on mi opowiada, co mu się po drodze przytrafiło
 • „Gbur i mruk!” – gdy ja zaczynam small talk, słyszę od niego: „przejdźmy do sedna!”
 • „Ten to w życiu nie kupi!”, po kolejnym usłyszanym „zdzwońmy się w przyszłym tygodniu” bądź „ma Pan coś jeszcze? Chcielibyśmy porównać…”
 • „Ja się jakoś nie mogę z nim dogadać/nie nadajemy na tych samych falach” , czyli najchętniej oddałbym leada koledze…

Zdarzyło Ci się kiedyś podobnie zareagować po spotkaniu?

Jeśli czujesz, że transakcja przeszła Ci koło nosa, bo pomyślałeś, że potencjalny klient   to po prostu „nie jest mój typ osobowości i nie dogadamy się” – jak przytrafiało się niegdyś mi – być może potrzebujesz radykalnej zmiany w podejściu do sprzedaży?

Zapraszam Cię do rozpoczęcia przygody z narzędziem o nazwie Extended Disc!

Nazywam się Michał Rorbach i jestem konsultantem w organizacji szkoleniowej Sandler Training. Przygodę z branżą nieruchomości zacząłem w 2012 roku, a dziś zatrudniam w swojej agencji około 15 osób.

To, co cieszy mnie najbardziej, to SATYSFAKCJA płynąca z podniesienia jakości współpracy z klientami na zupełnie innym poziom. Zdecydowałem się pogłębić i usystematyzować tę wiedzę, dlatego też rozpocząłem trwałą współpracę z Sandler Training, żeby skuteczniej pracować również nad wynikami innych.

Zapraszam Cię na BEZPŁATNY 1.5-godzinny warsztat, podczas którego porozmawiamy o różnych typach osobowości oraz o rozwiązaniach, które proponuje Sandler Training.
Sprawdź, czy metodyka Sandlera jest dla Ciebie!  Jeśli nie chcesz, by ominęły Cię nasze inne wydarzenia - zapisz się do newslettera!


  Jeżeli chcesz anulować subskrypcję, użyj tego linku.

  Przedsiębiorca, szef sprzedaży, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, konsultant Sandler Training Polska. Przygodę z branżą nieruchomości rozpoczął w 2012 roku w największej w Polsce firmie pośredniczącej w ich obrocie. Przeszedł w niej przez kolejne szczeble kariery, by kilka lat później zbudować od podstaw własne biuro nieruchomości we Wrocławiu. Dzisiaj zatrudnia w nim kilkanaście osób. Aktywny...
  More about speaker

   Szczegóły