fbpx

Bezpłatny webinar dla biur sprzedaży deweloperów | 25.04.2023

Dni
Godzin
Min
Sek

Po dziesięciu latach pracy jako handlowiec i ośmiu jako menadżer zespołu handlowców zauważyłem, że każdy z nas boryka się z bardzo podobnymi problemami.

Gdyby je pogrupować w kilka najważniejszych kategorii, można byłoby wyróżnić następujące:

 • duże oczekiwania klientów, które nie przekładają się na efekt, a więc „Pan nam sprawdzi, przygotuje, wyśle…” a ja i tak nie kupię!
 • nieustające obiekcje, czyli ciągle coś jest „za jakieś” oraz „fajne, ale…”,
 • odkładanie decyzji, czyli „zdzwońmy się w przyszłym tygodniu” bądź „ma Pan coś jeszcze? Chcielibyśmy porównać…”,
 • kłopoty w nawiązaniu kontaktu, a więc „nie mogę teraz rozmawiać” i „abonent czasowo niedostępny” ;).

Odnajdujesz opisane sytuacje u Ciebie?

Jeśli któryś z tych problemów zmęczył Cię jak niegdyś mnie – być może potrzebujesz radykalnej zmiany w podejściu do sprzedaży?

Nazywam się Michał Rorbach i jestem konsultantem w organizacji szkoleniowej Sandler Training. Przygodę z branżą nieruchomości zacząłem w 2012 roku, a dziś zatrudniam w swojej agencji ponad 14 osób.

W 2015 skupiłem się na rynku pierwotnym, w którym zobaczyłem olbrzymi potencjał i trzymam się go do dziś.

To, co cieszy mnie najbardziej, to SATYSFAKCJA płynąca z podniesienia jakości współpracy z klientami na zupełnie innym poziom. Zdecydowałem się pogłębić i usystematyzować tę wiedzę, dlatego też rozpocząłem trwałą współpracę z Sandler Training, żeby skuteczniej pracować również nad wynikami innych.

Zapraszam Cię na BEZPŁATNY 1.5-godzinny warsztat, podczas którego porozmawiamy o problemach sprzedażowych na rynku pierwotnym oraz o rozwiązaniach, które dla naszej branży proponuje Sandler Training.

Sprawdź, czy metodyka Sandlera jest dla Ciebie!  Przedsiębiorca, szef sprzedaży, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, konsultant Sandler Training Polska. Przygodę z branżą nieruchomości rozpoczął w 2012 roku w największej w Polsce firmie pośredniczącej w ich obrocie. Przeszedł w niej przez kolejne szczeble kariery, by kilka lat później zbudować od podstaw własne biuro nieruchomości we Wrocławiu. Dzisiaj zatrudnia w nim kilkanaście osób. Aktywny...
  More about speaker

   Szczegóły