fbpx

Bezpłatny webinar: Improver! Czyli jak wykorzystać technologię do zwiększenia sprzedaży? Warsztaty dla menadżerów” | 20.07

Dni
Godzin
Min
Sek

Przez 8 lat pracy jako menedżer zauważyłem, że są obszary które sprawiały mi określone, stałe problemy. Co więcej – pracując jako konsultant doszedłem do wniosku, że wielu z nas boryka się z bardzo podobnymi wyzwaniami w obszarze zarządzania.

Gdyby je pogrupować w kilka najważniejszych kategorii, można byłoby wyróżnić następujące:

 • Niskie zaangażowanie handlowców, czyli chciałbym, by byli bardziej (…)
 • Syndrom kija hokejowego, czyli nierównomierne wyniki sprzedażowe w kolejnych tygodniach miesiąca (kwartału)
 • Złe nawyki/organizacja pracy, czyli mamy pewne standardy/procedury i chcemy je wyegzekwować, lub też chcemy wdrożyć nowe
 • Rotacja pracowników/czasochłonny onboarding, a więc trudność w dopilnowaniu, aby każdy był tak samo przygotowany i „zaopiekowany” w procesie wdrożenia
 • Brak wiedzy produktowej, czyli jak dopilnować, by wiedza nie „ulatywała”, lub by zapoznali się z nową…

Odnajdujesz opisane sytuacje u Ciebie?

Jeśli któryś z tych problemów zmęczył Cię i chciałbyś dowiedzieć się, jak to można robić inaczej – zapraszam na spotkanie online, na którym opowiem o rozwiązaniu przygotowanym przez Sandler Training Polska.

Nazywam się Michał Rorbach i jestem konsultantem w organizacji szkoleniowej Sandler Training. Przygodę z branżą nieruchomości zacząłem w 2012 roku, a dziś zatrudniam w swojej agencji około 15 osób.

To, co cieszy mnie najbardziej, to SATYSFAKCJA płynąca z podniesienia jakości współpracy z klientami na zupełnie innym poziom. Zdecydowałem się pogłębić i usystematyzować tę wiedzę, dlatego też rozpocząłem trwałą współpracę z Sandler Training, żeby skuteczniej pracować również nad wynikami innych.

Zapraszam Cię na BEZPŁATNY 1.5-godzinny warsztat, podczas którego porozmawiamy o problemach sprzedażowych z punktu widzenia menadżera oraz o rozwiązaniach, które dla naszej branży proponuje Sandler Training.
Sprawdź, czy metodyka Sandlera jest dla Ciebie!  Jeśli nie chcesz, by ominęły Cię nasze inne wydarzenia - zapisz się do newslettera!


  Jeżeli chcesz anulować subskrypcję, użyj tego linku.

  Przedsiębiorca, szef sprzedaży, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, konsultant Sandler Training Polska. Przygodę z branżą nieruchomości rozpoczął w 2012 roku w największej w Polsce firmie pośredniczącej w ich obrocie. Przeszedł w niej przez kolejne szczeble kariery, by kilka lat później zbudować od podstaw własne biuro nieruchomości we Wrocławiu. Dzisiaj zatrudnia w nim kilkanaście osób. Aktywny...
  More about speaker

   Szczegóły