fbpx

Cykl bezpłatnych webinarów „Moda na szkolenia” | 08.11, 15.11, 22.11

Dni
Godzin
Min
Sek

W czasie mojej 15-letniej drogi trenerskiej spotkałam się z różnymi trendami i tzw. modą szkoleniową. Były czasy długich prezentacji i czytania slajdów, wiele lat królowały warsztaty wyjazdowe, często połączone z huczną integracją. W końcu na salony wkroczył e-learning i wirtualne możliwości zdobywania wiedzy.

Dwa lata temu dość niespodziewanie rzeczywistość szkoleniowa wywróciła się do góry nogami. Zarówno firmy szkoleniowe jak i trenerzy freelancerzy stanęli przed zupełnie nowymi wyzwaniami. Szkolenia na platformach, spotkania on-line, praca z kamerą, zupełnie inny kontakt z grupą – to tylko niektóre z nich. I kiedy już wydawało się, że pod koniec 2021 roku sytuacja powoli wraca do normy, w lutym 2022 wybuchła wojna na Ukrainie i świat pogrążył się w kryzysie.

Co taka sytuacja oznacza dla rynku szkoleniowego? Czy grozi nam zapaść i organizacje nagle przestaną szkolić pracowników? A może przedsiębiorstwa zmienią kryteria wyboru dostawcy szkoleń i zainteresują się zupełnie inną tematyką?

Te i kilka innych tematów poruszę w czasie cyklu trzech bezpłatnych webinarów, które odbędą się w listopadowe wtorki.

  • 8 listopada 18:00 – Trendy szkoleniowe – czyli w którą stronę zmierzamy?
  • 15 listopada 18:00 – Czy warto oszczędzać na szkoleniach i czym to może skutkować?
  • 22 listopada 18:00 – Czym kierować się przy wyborze dostawcy szkoleń?

Nazywam się Hanna Adamska. Na sali, hybrydowo oraz on-line spędziłam setki godzin prowadząc szkolenia dla takich organizacji jak Santander Consumer Bank, Santander Bank Polska, PKO BP, Allianz, PZU, Żabka i wiele innych.

W swoich szkoleniach stawiam na efekt i satysfakcję uczestników z tego, że nabyte umiejętności mogą od razu wdrożyć w swojej pracy.

Zapraszam Cię na webinar, do którego link znajduje się poniżej
https://us06web.zoom.us/j/5501774721?pwd=TFg2ZVlpY1FQdWtGc3N2blMyS0xSdz09

Trener biznesu, psycholog, psychoonkolog. Projekty biznesowe i szkoleniowe realizuje od 10 lat. W swojej pracy stawia na efekt. Bardzo ważne jest dla niej, by uczestnicy otrzymali konkretne narzędzia i metody do wykorzystania w swojej pracy. “Fajne szkolenie” to trochę za mało. Ma być konkretnie i efektywnie. Prowadzi również indywidualne sesje biznesowe coachingowe. Specjalizuje się w...
More about speaker

    Szczegóły