fbpx

Letnia Szkoła Sprzedaży i Prospectingu

Zapisz się
Dni
Godzin
Min
Sek

3-dniowy intensywny trening!

Dowiesz się:

Jak budować relacje w oparciu o szczerość i bycie wprost

Podstawowe założenia Metodyki Sandlera. Nawiązywanie i budowanie niestandardowej relacji z klientem. Unikanie barier i „zmyleń” w komunikacji. Łamanie schematu. Techniki relacyjne.
Dystans w rozmowie.

Jak umiejętnie zarządzać procesem sprzedaży

Diagnozowanie rzeczywistej gotowości do współpracy/do zmiany. Taktyki zadawania pytań. Strategia Negatywnego Odwracania. Kontraktowanie, czyli sztuka bycia gospodarzem relacji.

Jak kwalifikować klientów i budować motywację do zakupu

Budowanie i weryfikacja motywacji. Praca z „bólem” i „dyskomfortem” klienta. Diagnozowanie rzeczywistej gotowości do współpracy. Sztuka prowadzenia rozmów nakierowanych na kreowanie i wzmacnianie potrzeby zakupu.

Jak zabezpieczać ustalenia z klientem

Zabezpieczenie. Tworzenie umów na działania. Urealnianie zobowiązań. Sztuka rozmowy o budżecie i procesie decyzyjnym.

Metody na skuteczny prospecting

Działania prospectingowe z uwzględnieniem procesu zakupowego klienta. Jak wykonywać zimne telefony? Jak przyciągnąć uwagę na LinkedIN? Tworzenie zimnych wiadomości. Praca na poleceniach i rekomendacjach. Networking i spotkania biznesowe.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych. Pracował w takich firmach jak Orange Polska (Account Manager), Deloitte (Business Development Coordinator) oraz PwC (Head of Tax & Legal Business Development Team). Łączy wiedzę praktyczną, zdobytą na polu działań sprzedażowych z wiedzą naukową. Ukończył studia magisterskie Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja Zarządzanie Sprzedażą). Jest Konsultantem, Trenerem Sandler Training Polska....
More about speaker
Letnia Szkoła Sprzedaży i Prospectingu
3 500,00  4 305,00 
SOLD

    Szczegóły