fbpx

Nowa Perspektywa Sprzedaży Ubezpieczeń Compensa wg Sandler Selling System®

Pierwszy w Polsce kurs sprzedaży w aplikacji mobilnej!

Pierwszy w Polsce kurs sprzedaży ubezpieczeń w aplikacji mobilnej!

Unikatowy program treningowo-szkoleniowy dla ludzi, których życie zawodowe związane jest z nawiązywaniem i rozwijaniem relacji handlowej w branży ubezpieczeniowej. Dla których sprzedaż jest dniem powszednim.

Program nauczy Cię zupełnie nowego podejścia do sprzedaży i wywierania wpływu na klienta. Wzbogaci Twój warsztat o zupełnie nowe zasady i techniki, których twórcą jest David Sandler. Nauczysz się działać wykorzystując jeden z najbardziej skutecznych i rozpoznawalnych na świecie modeli sprzedaży jakim jest Sandler Selling System.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA NASZYM KURSIE:

 

 • Jak rozpoznać zmylenia i gry klientów?
 • Jak zbudować relację z klientem inaczej? Partnerstwo i symetria w relacji.
 • Jak reagować, kiedy klienci na początku naszych kontaktów starają się nas pozbyć?
 • Jak odróżnić ich ciekawość od złych intencji?
 • Złam schemat w relacji, czyli jak wyeliminować manipulację i niechęć ze strony klientów.
 • Zarządzanie przebiegiem spotkania czyli jak przejąć kontrolę nad procesem pracy z klientem.

ZNAJDZIESZ TAKŻE ODPOWIEDŹ NA PYTANIA O:

 • Jak budować motywację do rozwiązań ubezpieczeniowych. Kreowanie wyzwań w sprzedaży.
 • Jak rozmawiać o pieniądzach i potencjalnym zaangażowaniu klienta, aby nie rozminąć się w oczekiwaniach.
 • Kto ma wpływ na podejmowanie decyzji, czyli jak dobrze zarządzić decydentami.
 • Kwalifikacja lub dyskwalifikacja klienta. Kiedy opłaca się walczyć?
 • Prezentowanie rozwiązań ubezpieczeniowych, czyli „ból” w retoryce handlowej.
 • Finalizacja, czyli zamknij sprzedaż, albo zamknij sprawę.
 • Polecenia po nowemu, czyli jak pracować z czymś, co niby jest oczywiste, ale często nie wychodzi.
 • Rozmowa telefoniczna, czyli złam schemat prospectingu.

Codziennie przez trzy miesiące z zegarmistrzowską precyzją i dokładnością będziesz otrzymywał
od swojego wirtualnego trenera krótkie filmy inspiracyjne i instruktażowe, quizy sprawdzające, zadania
do samodzielnej pracy, misje do wdrożenia w pracy z klientami. W taki sposób, byś rzeczywiście nauczył się nowej perspektywy sprzedaży i osiągnął w niej mistrzostwo.

Każdego dnia poświęcisz tylko 19 i ½ minuty na kontakt z naszym wirtualnym trenerem. Będziesz mógł to zrobić przez 12 godzin w ciągu dnia. Sam zdecydujesz, kiedy dokładnie będziesz chciał się uczyć i trenować. Ale czas będzie ograniczony. 

Razem z Tobą w programie weźmie udział każdorazowo kilkadziesiąt osób z Twojej branży. Będziecie mogli porównywać się ze sobą i dzielić spostrzeżeniami. Będziesz zdobywał punkty za realizację zadań i będziesz mógł też pościągać się z niektórymi. Jeśli oczywiście masz na to ochotę! Każdego dnia będziesz mógł też sprawdzić jak Ci idzie uczenie się, co robisz dobrze, a gdzie masz jeszcze braki. O tym wszystkim powie Ci Twój wirtualny trener w aplikacji.

Jeśli weźmiesz udział w programie staniesz się członkiem kilkuosobowego mini zespołu. Będą to inni uczestnicy, którzy podobnie jak Ty postanowili nauczyć się nowego podejścia do sprzedaży i podobnie jak Ty zajmują się w znacznej części swoich aktywności budowaniem i rozwijaniem relacji handlowych w branży ubezpieczeń. Razem ze swoim mini zespołem będziecie mogli trenować niektóre umiejętności w trakcie wspólnych specjalnych misji.

Będziesz miał także swojego sparingpartnera – superwizora. To także uczestnik programu. Twój buddy. Wiele zadań będziesz konsultował właśnie z nim. Wszystko po to, być był bardziej zmotywowany, bardziej aktywny i bardziej przygotowany.

Ten program to prawdziwe wyzwane treningowe. Jest przygotowane dla profesjonalistów z branży ubezpieczeń. Uczestnictwo w nim ma sens tylko, jeśli poważnie myślisz o swojej własnej efektywności.

Pomożemy Ci się zmobilizować, zachęcimy Cię do nauki i nowych aktywności. Zadbamy o przyjazne i fajne środowisko do rozwijania własnych kompetencji i trenowanie w myśl zasady „bawiąc uczyć, ucząc bawić”. Musisz jednak podjąć wyzwanie i się zaangażować.
W przeciwnym razie będzie to kolejna nieprzeczytana książka na półce lub karnet do siłowni, z której nigdy nie skorzystałeś.

Aktywny, dynamiczny i zdeterminowany. Łowca głodny adrenaliny i wyzwań. Trener sprzedaży, konsultant z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą. Ma na koncie ponad 500 dni szkoleniowych. Specjalizuje się w diagnozie problemów swoich klientów na płaszczyźnie rozwoju kompetencji ich pracowników. W swojej karierze zawodowej zarządzał zespołem sprzedażowym m.in. w branży ubezpieczeniowej i grywalizacyjnej, co pozwala...
More about speaker
Humanista w biznesie. Człowiek od sprzedaży, negocjacji, komunikacji i budowania relacji.  A przy tym konsultant i trener, który zwęża ludziom lejki, łamie schematy oraz zmienia nawyki. Dawniej wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, co przypłacił stopniem doktora habilitowanego. Od ponad 10 lat działa w branży nieruchomości, pracując przez wiele lat jako doradca ds. nieruchomości oraz menedżer...
More about speaker
Przedsiębiorca, zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym. Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca i wieloletni akcjonariusz House of Skills. Od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej). Realizator...
More about speaker