fbpx

Nowa Perspektywa Sprzedaży Ubezpieczeń PZU wg Sandler Selling System®

Pierwszy w Polsce kurs sprzedaży w aplikacji mobilnej!

Zapisz się
Dni
Godzin
Min
Sek

Pierwszy w Polsce kurs sprzedaży ubezpieczeń w aplikacji mobilnej!

Unikatowy program treningowo-szkoleniowy dla ludzi, których życie zawodowe związane jest z nawiązywaniem i rozwijaniem relacji handlowej w branży ubezpieczeniowej. Dla których sprzedaż jest dniem powszednim.

Program nauczy Cię zupełnie nowego podejścia do sprzedaży i wywierania wpływu na klienta. Wzbogaci Twój warsztat o zupełnie nowe zasady i techniki, których twórcą jest David Sandler. Nauczysz się działać wykorzystując jeden z najbardziej skutecznych i rozpoznawalnych na świecie modeli sprzedaży jakim jest Sandler Selling System.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA NASZYM KURSIE:

 

 • Jak rozpoznać zmylenia i gry klientów?
 • Jak zbudować relację z klientem inaczej? Partnerstwo i symetria w relacji.
 • Jak reagować, kiedy klienci na początku naszych kontaktów starają się nas pozbyć?
 • Jak odróżnić ich ciekawość od złych intencji?
 • Złam schemat w relacji, czyli jak wyeliminować manipulację i niechęć ze strony klientów.
 • Zarządzanie przebiegiem spotkania czyli jak przejąć kontrolę nad procesem pracy z klientem.

ZNAJDZIESZ TAKŻE ODPOWIEDŹ NA PYTANIA O:

 • Jak budować motywację do rozwiązań ubezpieczeniowych. Kreowanie wyzwań w sprzedaży.
 • Jak rozmawiać o pieniądzach i potencjalnym zaangażowaniu klienta, aby nie rozminąć się w oczekiwaniach.
 • Kto ma wpływ na podejmowanie decyzji, czyli jak dobrze zarządzić decydentami.
 • Kwalifikacja lub dyskwalifikacja klienta. Kiedy opłaca się walczyć?
 • Prezentowanie rozwiązań ubezpieczeniowych, czyli „ból” w retoryce handlowej.
 • Finalizacja, czyli zamknij sprzedaż, albo zamknij sprawę.
 • Polecenia po nowemu, czyli jak pracować z czymś, co niby jest oczywiste, ale często nie wychodzi.
 • Rozmowa telefoniczna, czyli złam schemat prospectingu.

Codziennie przez trzy miesiące z zegarmistrzowską precyzją i dokładnością będziesz otrzymywał
od swojego wirtualnego trenera krótkie filmy inspiracyjne i instruktażowe, quizy sprawdzające, zadania
do samodzielnej pracy, misje do wdrożenia w pracy z klientami. W taki sposób, byś rzeczywiście nauczył się nowej perspektywy sprzedaży i osiągnął w niej mistrzostwo.

Każdego dnia poświęcisz tylko 19 i ½ minuty na kontakt z naszym wirtualnym trenerem. Będziesz mógł to zrobić przez 12 godzin w ciągu dnia. Sam zdecydujesz, kiedy dokładnie będziesz chciał się uczyć i trenować. Ale czas będzie ograniczony. 

Razem z Tobą w programie weźmie udział każdorazowo kilkadziesiąt osób z Twojej branży. Będziecie mogli porównywać się ze sobą i dzielić spostrzeżeniami. Będziesz zdobywał punkty za realizację zadań i będziesz mógł też pościągać się z niektórymi. Jeśli oczywiście masz na to ochotę! Każdego dnia będziesz mógł też sprawdzić jak Ci idzie uczenie się, co robisz dobrze, a gdzie masz jeszcze braki. O tym wszystkim powie Ci Twój wirtualny trener w aplikacji.

Jeśli weźmiesz udział w programie staniesz się członkiem kilkuosobowego mini zespołu. Będą to inni uczestnicy, którzy podobnie jak Ty postanowili nauczyć się nowego podejścia do sprzedaży i podobnie jak Ty zajmują się w znacznej części swoich aktywności budowaniem i rozwijaniem relacji handlowych w branży ubezpieczeń. Razem ze swoim mini zespołem będziecie mogli trenować niektóre umiejętności w trakcie wspólnych specjalnych misji.

Będziesz miał także swojego sparingpartnera – superwizora. To także uczestnik programu. Twój buddy. Wiele zadań będziesz konsultował właśnie z nim. Wszystko po to, być był bardziej zmotywowany, bardziej aktywny i bardziej przygotowany.

Ten program to prawdziwe wyzwane treningowe. Jest przygotowane dla profesjonalistów z branży ubezpieczeń. Uczestnictwo w nim ma sens tylko, jeśli poważnie myślisz o swojej własnej efektywności.

Pomożemy Ci się zmobilizować, zachęcimy Cię do nauki i nowych aktywności. Zadbamy o przyjazne i fajne środowisko do rozwijania własnych kompetencji i trenowanie w myśl zasady „bawiąc uczyć, ucząc bawić”. Musisz jednak podjąć wyzwanie i się zaangażować.
W przeciwnym razie będzie to kolejna nieprzeczytana książka na półce lub karnet do siłowni, z której nigdy nie skorzystałeś.

Aktywny, dynamiczny i zdeterminowany. Łowca głodny adrenaliny i wyzwań. Trener sprzedaży, konsultant z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą. Ma na koncie ponad 500 dni szkoleniowych. Specjalizuje się w diagnozie problemów swoich klientów na płaszczyźnie rozwoju kompetencji ich pracowników. W swojej karierze zawodowej zarządzał zespołem sprzedażowym m.in. w branży ubezpieczeniowej i grywalizacyjnej, co pozwala...
More about speaker
Humanista w biznesie. Człowiek od sprzedaży, negocjacji, komunikacji i budowania relacji.  A przy tym konsultant i trener, który zwęża ludziom lejki, łamie schematy oraz zmienia nawyki. Dawniej wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, co przypłacił stopniem doktora habilitowanego. Od ponad 10 lat działa w branży nieruchomości, pracując przez wiele lat jako doradca ds. nieruchomości oraz menedżer...
More about speaker
Przedsiębiorca, zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym. Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca i wieloletni akcjonariusz House of Skills. Od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej). Realizator...
More about speaker
Nowa perspektywa sprzedaży ubezpieczeń PZU
210,00  258,30 
SOLD

13 sierpnia otrzymasz wiadomość z linkiem rejestracyjnym, za pomocą którego ustalisz swoje hasło do aplikacji

Pierwsze misje i quizy pojawią się już 16 sierpnia.

Przewidywany czas trwania naszej rywalizacji to 16 tygodni.

Na zakończenie programu otrzymasz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu Sandler Selling System uznawany w wielu korporacjach na całym świecie.

  Szczegóły