fbpx

Rzecz o sprzedaży, czyli słów kilka o kłamstwie, prawdzie i zwyciężaniu

Kup teraz
Dni
Godzin
Min
Sek

„Rzecz o sprzedaży, czyli słów kilka o ... „ to historia drogi od zwątpienia, rutyny i porażek do przebudzenia się, pasji i wygrywania.

Sesja ta pokazuje historię spotkań pomiędzy sprzedawcą (Michał), a doświadczonym „Master Mentorem” (Darek), który próbuje skierować tego pierwszego na właściwą ścieżkę działania. Ukazane zostają pułapki, zmylenia i gry, w które gramy jako handlowcy z klientami. Trochę przerysowany obraz relacji handlowych, który niechybnie prowadzi do frustracji i rezygnacji.

Spektakl pokazuje cały proces dochodzenia do kunsztu w wydobywaniu się z plątaniny kłamstw i zwodów. Wskazuje drogę naturalnej skuteczności, którą każdy z nas w sobie posiada. Powolna metamorfoza Michała skłania do refleksji nad osobistymi przekonaniami na temat własnej efektywności i własnych osobistych barier. Momentami niekonwencjonalne nauki mentora zmuszają ucznia do eksperymentów i wychodzenia z utartych ścieżek i schematów.

Sesja skierowana przede wszystkim dla ludzi pola, handlowców, doradców, konsultantów, działających we wszystkich segmentach rynku.

Jeśli jakaś część Twoich obowiązków polega na pozyskiwaniu, przekonywaniu, negocjowaniu z klientami i potencjalnymi klientami, to z całą pewnością to wydarzenie może Cię rozbawić i jednocześnie czegoś nauczyć. Mile widziani także menedżerowie sprzedaży. To trochę o Was i o Waszych ludziach.

Puszczamy do Was oko, żartem ukazując gorzką prawdę o współczesnej sprzedaży.

Konsultant biznesowy, coach i trener od piętnastu lat czynnie działający na rynku polskim. Realizator wielu projektów doradczo-szkoleniowych, specjalizujący się w projektowaniu i wdrażaniu zmian kultury przywództwa oraz poprawy efektywności działów sprzedaży i obsługi klienta. Certyfikowany konsultant badań typów osobowości JTI i Extended DISC, a także Barrett Values Centre (badanie kultury organizacji). Od siedmiu lat bada...
Więcej
Przedsiębiorca, zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym. Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca i wieloletni akcjonariusz House of Skills. Od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej). Realizator...
Więcej
MBT o sprzedaży
350,00  netto
Kup teraz

Szczegóły