fbpx

Sandler Cafe 18.06 – bezpłatny warsztat inspiracyjny

Zapraszamy na warsztat inspiracyjny, na którym opowiemy o zmieniających się regułach gry w sprzedaży. Konsultantki Sandler Training Polska, Ewa Migo i Gabriela Bajer opowiedzą o zmianach, które zaszły w świecie sprzedaży i o tym, jak te zmiany wpływają na pracę działów sprzedażowych i samych sprzedawców. Przyjdź się zainspirować!

Zapisz się
Dni
Godzin
Min
Sek

Co się stało z Twoją obiecującą karierą w sprzedaży?

Nie po to zostałeś sprzedawcą/ doradcą klienta, żeby być „przeciętniakiem”.
Jak wszyscy w tym zawodzie, jesteś optymistą. Wierzysz, że możesz osiągać najlepsze wyniki w sprzedaży i otrzymywać możliwie najwyższe wynagrodzenie. Przecież potrafisz sobie poradzić z odmową i nie boisz się ciężkiej pracy. Jednak odsetek zamkniętych sprzedaży nie spełnia Twoich oczekiwań (lub oczekiwań Twojej firmy). Jaka jest tego przyczyna?

Podczas naszego Sandler Cafe przyjrzymy się przeszkodom, które powstrzymują tak wiele utalentowanych i zdolnych osób przed osiągnięciem sukcesu w sprzedaży. Wyjaśnimy, dlaczego kariery niektórych sprzedawców rozwijają się w niesamowitym tempie tylko po to aby następnie poszybować w dół, a kariery innych nigdy nie nabierają tempa.

Jeżeli reagujesz tak jak niektórzy sprzedawcy, którzy odnotowują spadek sprzedaży, czyli w pierwszym odruchu winę za nagły brak sukcesów zrzucasz na marne leady lub trudny rynek – to nasze Sandler Cafe na pewno nie jest dla Ciebie.

Próbując pozbyć się odpowiedzialności za ten stan rzeczy, pozbawiasz się ważnej okazji do nauki.

Jeśli chcesz przyjrzeć się dobrze i bez emocji swoim działaniom i odpowiedzieć sobie na pytanie gdzie leżą przyczyny po Twojej stronie – czy w Twojej motywacji, zachowaniach lub technice – zapraszamy!

Jeśli:

  • Prospekci coraz częściej mówią, że „chcą to przemyśleć”
  • „Bramkarze” z łatwością Cię odprawiają, a Ty nie masz żadnej strategii efektywnego działania,
  • Nie czujesz się komfortowo, poruszając kwestie finansowe… dopóki nie zamienią się one w obiekcje
  • Twoją najczęstszą odpowiedzią na przewagę konkurencji w jakiejś kwestii jest obniżenie ceny,
  • Zbyt często dajesz się wciągnąć w udzielanie „bezpłatnych konsultacji”

To nasze Sandler Cafe jest dla Ciebie!

Bilet Sandler Cafe 18 czerwca
0,00 
SOLD