O sprzedaży przy kawie

Kiedy rozmawiamy z managerami sprzedaży i sprzedawcami, większość z nich wskazuje na następujące obszary, z którymi boryka się w codziennej pracy:

  • Trudność w nawiązaniu kontaktu z odpowiednimi osobami w organizacji i ich zainteresowaniu. “Nie dziękuję, nie jestem zainteresowany”, proszę zadzwonić po feriach, po wakacjach, po nowym roku. “Słyszała Pani o RODO, proszę się rozłączyć”!
  • Duże oczekiwania klienta związane z aktywnością sprzedawcy i stosunkowo niska efektywność. Klient mówi: pokaż, przyjdź, zaprezentuj, opowiadaj – a ja się zastanowię, pomyślę i dam znać. Albo nie.
  • Przeciągający się proces decyzyjny po stronie klienta. Na kiedy klienci chcą ofertę? Na wczoraj oczywiście, a najpóźniej na jutro. A potem okazuje się, że proces decyzyjny rozciąga się w nieskończoność.
  • Ciągła walka z obiekcjami i wątpliwościami klientów. A to cena nie ta, a to „słyszałem, że to już nie jest ta jakość”, albo: „to co mam, jest wystarczające” itd.
  • Brak umiejętności budowania szczerej i partnerskiej relacji z klientem.Niby jest miło. Niby klient okazuje zainteresowanie, ale wewnętrznie czujemy: nic z tego nie będzie. Czasem gołym okiem widzę, że klienci “ściemniają”, ale nie mam odwagi i nie wiem jak na to reagować.

Brzmi znajomo? Twoje spotkania wyglądają tak?

Może warto coś z tym zrobić?

Zapraszam Cię na BEZPŁATNY 2-GODZINNY WARSZTAT, podczas którego porozmawiamy o problemach sprzedażowych oraz o rozwiązaniach, które proponuje Sandler Training. Zapraszam wszystkich pracujących w sprzedaży oraz odpowiedzialnych za rozwój kompetencji i zespołów sprzedażowych

Przyjdź, zainspiruj się. Zapraszamy!

15 lat doświadczenia w sprzedaży i rozwoju biznesu jako sprzedawca, lider zespołu i obszaru sprzedaży (także na poziomie globalnym). Wiedzę praktyczną zdobywała w międzynarodowych organizacjach z branży telekomunikacyjnej, konsultingowej i rekrutacyjnej takich jak: T-Mobile, Carpenter Consulting, IMSA International Executive Search. Przeszła ścieżkę kariery od konsultanta z infolinii do Partnera Zarządzającego, odpowiedzialnego za sprzedaż i rozwój...
Więcej
Skuteczna trenerka, która zna się na sprzedaży. Entuzjastyczna i pełna pasji, dla której wiedza przekazywana na szkoleniach musi znaleźć odzwierciedlenie w wynikach. Ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży pozwala jej na ekspercką analizę potencjału działów handlowych. Ostatnie 10 lat pracowała w branży finansowej, gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży. W Sandler Training zajmuje się dostarczaniem...
Więcej
Bilet Sandler Cafe LUBLIN 3.12
0,00  netto
Kup teraz