fbpx

Sandler Cafe – przy kawie o sprzedaży

Zapisz się
Dni
Godzin
Min
Sek

„Proszę zadzwonić w przyszłym tygodniu.” „Prześlijcie ofertę mailem”. „Przedyskutujemy to wewnętrznie i wrócimy do Państwa”. „Jesteście na naszej short-liście”.

Brzmi znajomo?

Jeżeli kiedykolwiek poczułeś frustrację wynikającą z tego, że klient nie odpisuje na maile, przekłada spotkania, nie odbiera telefonu – a przecież byłeś już na shortliście… Jeżeli zdarzyło Ci się, że proces sprzedaży przedłużał się w nieskończoność… Jeżeli miałeś czasem dość pracy, którą przecież tak lubiłeś i która potrafi dać tyle satysfakcji…

To być może potrzebujesz radykalnej zmiany w podejściu do sprzedaży!

Nazywam się Renata Wanat-Szelenbaum i jestem konsultantem w organizacji szkoleniowej Sandler Training.

Moje doświadczenie w sprzedaży zdobywałam przez wiele lat na rynku finansowym, gdzie zajmowałam się oferowaniem produktów inwestycyjnych i zarządzałam zespołami sprzedaży. Wierna zasadzie „Client first” zawsze starałam się spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania klientów, co i tak nie gwarantowało sukcesu.

Moje pierwsze wrażenie po zderzeniu z metodyką Sandlera? „Dlaczego nikt nie powiedział mi tego wcześniej!” Szczerość i otwartość w komunikacji, partnerskie relacje, prawo do „nie”?

Sprawdź, czy metodyka Sandlera jest dla Ciebie. Jako trener sprzedaży chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszam na bezpłatny 2-godzinny warsztat inspiracyjny. Porozmawiamy o problemach w sprzedaży i nie tylko, o komunikacji, godności sprzedawcy i tańcu.

Zarejestruj się i przyjdź!

wtorek, 3 marca, godz. 9:00-11:30

Do zobaczenia w świecie Sandlera!

Sandler Cafe 3.03
0,00  0,00 
SOLD

Spotkanie inspiracyjne Sandler Cafe

3 marca, 9:00 - 11:30

Winosfera, Chłodna 31, Warszawa

    Szczegóły