fbpx

Sandler Cafe WARSZAWA 26.11 – bezpłatne spotkanie inspiracyjne

Gorąco zapraszamy na warsztat inspiracyjny, na którym opowiemy o obecnych wyzwaniach w świecie sprzedaży. Porozmawiamy o tym, jak jedna z najskuteczniejszych metodyk sprzedaży Sandler Selling System może pomóc w radzeniu sobie z tymi trudnościami.

Kup teraz
Dni
Godzin
Min
Sek
O sprzedaży przy kawie

Zwykle na spotkania inspiracyjne przychodzą Dyrektorzy, Szefowie, Managerowie Sprzedaży oraz osoby mające nałożone plany sprzedażowe. Osoby te zwykle borykają się z wieloma wyzwaniami na polu sprzedaży. Te wyzwania to między innymi:

  • Nieumiejętne prowadzenie działań prospectingowych. Często nie wiemy jak skutecznie pozyskiwać klientów. W praktyce często pozorujemy działania prospectingowe, bo nie umiemy tego robić. Częściej słyszymy „nie”, niż „tak”. Jest to dla nas demotywujące
    i frustrujące. Jako sprzedawcy nie lubimy podejmować działań nakierowanych na pozyskanie nowego biznesu . W efekcie nie „dolewamy” nowych klientów do bazy i nie realizujemy celów.
  • Brak umiejętności budowania szczerej i partnerskiej relacji z klientem. Mamy często poczucie, że prowadzone rozmowy z klientami nie mają sensu. Jest niby miło. Niby klient okazuje zainteresowanie, ale często mamy poczucie, że i tak nic z tego nie będzie. Mamy czasem refleksję, że klienci „ściemniają”, ale nie mam odwagi na to reagować. Jeździmy na spotkania, z których niewiele później wynika.
  • Zmęczenie ciągłymi obiekcjami i zastrzeżeniami klientów. Klienci z każdej strony atakują nas milionem obiekcji i wątpliwości: „za drogo”, „konkurencja ma lepszą ofertę”, „mam już dostawcę”,… . Każdy z nas przeszedł setki godzin szkoleń „jak sobie radzić z obiekcjami klientów”, ale pomimo tego czujemy się bezsilni i nieskuteczni. W takich sytuacjach zadajemy sobie pytanie, gdzie jest granica walki z obiekcjami , a kiedy należy powiedzieć „stop”. Które obiekcje są prawdziwe, a które to po prostu ściema?
  • Problem ze skutecznym planowaniem i prognozowaniem sprzedaży. Mam rozbudowany pipeline, który tylko ładnie wygląda ale niewiele z niego wynika. Klienci przeciągają proces decyzyjny w nieskończoność, a my tak naprawdę nie wiemy kiedy i czy uda nam się sfinalizować sprzedaż. Zbyt wiele rzeczy dzieje się poza nami, a my nie mamy na to wpływu.

Hey! I am first heading line feel free to change me

I am promo text. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Spotkanie dedykujemy głównie dla:

  • Dyrektorów, Szefów i Managerów Sprzedaży, którzy chceliby aby ich ludzie działali w bardziej przewidywalny i skuteczny sposób.
  • Osób mających nałożone plany sprzedażowe (targety): Sprzedawców, Business Development Managerów, Prawników, Doradców Podatkowych, Inżynierów, Rekruterów działających w trybie 360. Mających przekonanie, że mogliby działać dużo bardziej skutecznie.
  • Właścicieli biznesów, start-upów, którzy poszukują sposobów na zwiększenie sprzedaży.
  • Dyrektorów Personalnych, którzy chcieliby poznać metodykę Sandler Selling System i którzy mają dość jedno lub dwudniowych szkoleń, które nie mają przełożenia na wyniki zespołów sprzedażowych.
W pracy konsultanta, coacha i trenera wykorzystuje swoje kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą B2B. Szlify sprzedażowe zdobywała głównie w polskich i międzynarodowych korporacjach (branża mediowa i logistyczna). Przeszła drogę zawodową od handlowca, poprzez kierownika zespołu aż po dyrektora sprzedaży ogólnopolskiej.  Dzięki umiejętności zarządzania w sytuacjach kryzysowych, skutecznie przeprowadziła wiele restrukturyzacji i reorganizacji zespołów sprzedażowych. Pracowała...
Więcej
Sandler Cafe 26.11
0,00  netto
Kup teraz

Szczegóły