fbpx

Sandler Cafe WARSZAWA 27.01 – dla branży HR i rekrutacyjnej – bezpłatne spotkanie inspiracyjne

Kup teraz
Dni
Godzin
Min
Sek

Jesteś w długiej kolejce do kandydatów i klientów?

Czujesz, że jest coraz trudniej zainteresować ich ofertą?

Codziennie słyszysz od kandydatów: „Mam na stole pięć takich ofert. Czym je przebijecie?”

Klienci Ci mówią: „Dlaczego miałbym współpracować właśnie z Wami, proszę mnie przekonać” albo „Wszyscy jesteście tacy sami, niczym się właściwie nie różnicie” i masz wrażenie, że już wybrał dostawcę? Albo decyduje cena?

Borykasz się z przeciągającym się procesem decyzyjnym po stronie klienta/kandydata, który skutkuje tym, że jako rekruter/konsultant nie wiesz jak poprowadzić rozmowy w taki sposób, aby wszyscy zrobili to na co się umówiliśmy?

Jeżeli odpowiedź na chociaż jedno z powyższych pytań brzmi: TAK, to nasz BEZPŁATNY 2-GODZINNY WARSZTAT może być dla Ciebie!

Porozmawiamy o problemach na dzisiejszym rynku usług rekrutacyjnych oraz pokażemy, że metodologia Sandler Training sprawdza się zarówno w świecie sprzedaży jak i w obszarze rekrutacji.
Przyjdź, sprawdź, zainspiruj się. Zapraszamy.

Skuteczna trenerka, która zna się na sprzedaży. Entuzjastyczna i pełna pasji, dla której wiedza przekazywana na szkoleniach musi znaleźć odzwierciedlenie w wynikach. Ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży pozwala jej na ekspercką analizę potencjału działów handlowych. Ostatnie 10 lat pracowała w branży finansowej, gdzie budowała, rozwijała i zarządzała zespołami sprzedaży. W Sandler Training zajmuje się dostarczaniem...
More about speaker
Sandler Cafe dla rekruterów
0,00 
Kup teraz

Zapraszamy na spotkanie inspiracyjne Sandler Cafe dla rekrutacji.

Spotkanie odbędzie się 27 stycznia w godzinach 9.30 - 11.30

W Adgar Park West, Al. Jerozolimskie 181 B, Warszawa,
Piętro 2, Sala 2

Szczegóły