fbpx

Bezpłatny webinar. Social Media – dobre praktyki i skuteczne nawyki | 19.05.2023

Dni
Godzin
Min
Sek

Cześć!

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak w pełni wykorzystać potencjał mediów społecznościowych w branży nieruchomości?

Jeśli tak, mam dla Ciebie świetną wiadomość! Chciałbym zaprosić cię na webinar, który będzie skupiał się na roli social mediów w promocji biura nieruchomości, pozyskiwaniu ofert i sprzedaży nieruchomości.

Webinar „Social Media – dobre praktyki i skuteczne nawyki” odbędzie się już 19 maja o godzinie 10:00. Omówimy na nim różne aspekty wykorzystania mediów społecznościowych – np. jak wzmocnić markę osobistą agenta nieruchomości. Będziemy również dyskutować o skutecznych strategiach promocji ofert oraz pozyskiwania nowych nieruchomości.

Dodatkowo będziemy mieli gościa specjalnego – narzędzia AI, które stwarzają nieskończone w swojej kreatywności możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w branży nieruchomości.

Dołącz do nas, aby poznać najnowsze trendy i sprawdzone metody, które pomogą Ci osiągnąć sukces w świecie social mediów w branży nieruchomości!

Zapraszam już 19 maja o godzinie 10:00!

Jakub Matuszkiewicz – strateg i konsultant marketingowy. Jego główna specjalizacja to tworzenie strategii marketingowych, strategii kontentowych (strategii treści) oraz praca w obszarze Social Sellingu i Employee Advocacy. Szkoli, audytuje, doradza – a kiedy potrzeba, sam wdraża zaprojektowane działania. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobywał pracując dla marek luksusowych (Agent Provocator, Bacardi – Martini Polska), rynku nieruchomości (Lloyd...
More about speaker

    Szczegóły