fbpx

„Krótka lekcja o sprzedaży i wypaleniu zawodowym” Webinar dla pośredników nieruchomości | 21.12

Większość Pośredników działa według bardzo podobnego modelu, który jest doskonale znany potencjalnym klientom: wiedzą oni, co kryje się pod pytaniami sprzedawców i jakie mają intencje pytając o budżet, czy przeprowadzając analizę potrzeb.

Dni
Godzin
Min
Sek

Większość Pośredników działa według bardzo podobnego modelu, doskonale znanego potencjalnym klientom: wiedzą oni, co kryje się pod pytaniami sprzedawców i jakie mają intencje, prowadząc rozmowę handlową.

By nie stać się łatwym łupem klienci wypracowali mechanizmy obronne, które pozwalają skutecznie spławić sprzedawcę i wyjść ze spotkania bez żadnych wiążących deklaracji.

Nie oszukujmy się. Często klienci poprzez zachowania wywołują w pośrednikach negatywne emocje – złość, irytację, poddenerwowanie, a każda odmowa traktowana jest jako personalne odrzucenie i wpływa na samoocenę doradcy. Bywa również, że pośrednik przychodzi do pracy sfrustrowany, ma coraz gorsze relacje ze współpracownikami, szybko się męczy, popełnia błędy, jest smutny i przygnębiony.

Wszystkie powyższe aspekty mogą wpływać na spadek jakości i efektywności pracy, gorsze wyniki, poczucie braku sensu.

Znasz to?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię na darmowy webinar, podczas którego jak psycholog
z pośrednikiem i pośrednik z psychologiem 🙂 porozmawiamy o dzisiejszych realiach rynku nieruchomości nie tylko z perspektywy sprzedażowej, ale też tego jak podejście i samopoczucie wpływa na jakość pracy.

Podczas webinaru poruszmy takie tematy jak:

 • psychologiczne aspekty ludzkich zachowań – jak to robić, żeby być dla klienta bardziej „swój”,
 • „game changer” pracy zawodowej pośrednika,
 • obiekcje klienta i odwieczną z nimi „walkę”,
 • podstawowe objawy wypalenia zawodowego i sposoby ich opanowania,
 • co to jest i ile trwa „miesiąc miodowy” u pośredników? :),
 • krótkie acz treściwe metody radzenia sobie ze stresem.

Zapisz się teraz!  Trener biznesu, psycholog, psychoonkolog. Projekty biznesowe i szkoleniowe realizuje od 10 lat. W swojej pracy stawia na efekt. Bardzo ważne jest dla niej, by uczestnicy otrzymali konkretne narzędzia i metody do wykorzystania w swojej pracy. “Fajne szkolenie” to trochę za mało. Ma być konkretnie i efektywnie. Prowadzi również indywidualne sesje biznesowe coachingowe. Specjalizuje się w...
  More about speaker
  Przedsiębiorca, szef sprzedaży, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, konsultant Sandler Training Polska. Przygodę z branżą nieruchomości rozpoczął w 2012 roku w największej w Polsce firmie pośredniczącej w ich obrocie. Przeszedł w niej przez kolejne szczeble kariery, by kilka lat później zbudować od podstaw własne biuro nieruchomości we Wrocławiu. Dzisiaj zatrudnia w nim kilkanaście osób. Aktywny...
  More about speaker

   Szczegóły