fbpx

Webinar „Nowa Perspektywa Sprzedaży” wg Sandler Selling System® 21.06

Co możesz zmienić w 19 i ½ minuty?

Dni
Godzin
Min
Sek

Co możesz zmienić w 19 i ½ minuty?

"Nowa Perspektywa Sprzedaży" wg Sandler Selling System® - pierwszy w Polsce kurs sprzedaży w aplikacji mobilnej!

Zapraszamy na webinar poświęcony przełomowemu programowi treningowo-szkoleniowemu dla sprzedawców, konsultantów, agentów, doradców, key account managerów, czyli dla ludzi, których życie zawodowe związane jest z nawiązywaniem i rozwijaniem relacji handlowej. Dla których sprzedaż jest dniem powszednim.

Jest to pierwszy tego typu program w Polsce, w całości realizowany w specjalnie przygotowanej do tego celu aplikacji mobilnej, która niczym wirtualny trener – podpowiada, przekazuje zadania, wspiera i nadzoruje cały proces uczenia się.

Ten program to prawdziwe wyzwane treningowe. Zostało przygotowane przez profesjonalistów… dla profesjonalistów. Uczestnictwo w nim ma sens tylko, jeśli poważnie myślisz o swojej własnej efektywności!

19 i ½ minuty dziennie… Wchodzisz w to? Czy odpuszczasz?

Dla kogo jest przeznaczona Nowa Perspektywa Sprzedaży?

Dla tych, którzy każdego dnia wykonują zimne telefony lub inne czynności prospectingowe i nie tryskają szczęściem na myśl o kolejnym „Proszę zadzwonić później”.

Dla tych, którzy objeżdżają klientów w terenie i często odbijają się od drzwi. Albo słyszą „Umówmy się tak na spokojnie za miesiąc”.

Dla tych, którzy zazwyczaj mają nadzieję zamiast planu na spotkanie.

Dla tych, którzy wysyłają klientom oferty, a potem czekają latami na odpowiedź.

Dla tych, którzy udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania, wierząc, że im więcej powiedzą, tym ich szanse sprzedażowe rosną.

Dla tych, którzy walczą z obiekcjami. Bo ktoś im kiedyś powiedział, że jak pokonają obiekcje klienta, to on kupi.

Dla tych, którzy mają pełne ręce roboty i wielu potencjalnych klientów, którzy jakoś nigdy nie kupują. A jak już, to nie tyle, ile by się chciało.

Dla tych wszystkich, którzy chcą udoskonalić swój warsztat sprzedażowy, by w końcu wcielić w życie jedną z zasad Sandlera: „Pracuj mądrze, a nie dużo”.

O programie opowie jego współtwórca (obok Dariusza Milczarka) Krzysztof Rzepkowski, filar Sandler Training Polska i jeden z najbardziej rozpoznawalnych i fantastycznie inspirujących trenerów. Nie tylko sprzedaży.

Humanista w biznesie. Człowiek od sprzedaży, negocjacji, komunikacji i budowania relacji.  A przy tym konsultant i trener, który zwęża ludziom lejki, łamie schematy oraz zmienia nawyki. Dawniej wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, co przypłacił stopniem doktora habilitowanego. Od ponad 10 lat działa w branży nieruchomości, pracując przez wiele lat jako doradca ds. nieruchomości oraz menedżer...
More about speaker
Przedsiębiorca, zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym. Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca i wieloletni akcjonariusz House of Skills. Od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej). Realizator...
More about speaker

    Szczegóły