fbpx

Webinar „Nowa Perspektywa Sprzedaży” wg Sandler Selling System® 19.05

Co możesz zmienić w 19 i ½ minuty?

Zapisz się
Dni
Godzin
Min
Sek

Co możesz zmienić w 19 i ½ minuty?

"Nowa Perspektywa Sprzedaży" wg Sandler Selling System® - pierwszy w Polsce kurs sprzedaży w aplikacji mobilnej!

Zapraszamy na webinar poświęcony przełomowemu programowi treningowo-szkoleniowemu dla sprzedawców, konsultantów, agentów, doradców, key account managerów, czyli dla ludzi, których życie zawodowe związane jest z nawiązywaniem i rozwijaniem relacji handlowej. Dla których sprzedaż jest dniem powszednim.

Jest to pierwszy tego typu program w Polsce, w całości realizowany w specjalnie przygotowanej do tego celu aplikacji mobilnej, która niczym wirtualny trener – podpowiada, przekazuje zadania, wspiera i nadzoruje cały proces uczenia się.

Ten program to prawdziwe wyzwane treningowe. Zostało przygotowane przez profesjonalistów… dla profesjonalistów. Uczestnictwo w nim ma sens tylko, jeśli poważnie myślisz o swojej własnej efektywności!

19 i ½ minuty dziennie… Wchodzisz w to? Czy odpuszczasz?

O programie opowiedzą jego twórcy – Dariusz Milczarek i Krzysztof Rzepkowski, filary Sandler Training Polska i jedni z najbardziej rozpoznawalnych mówców, mentorów i fantastycznie inspirujących trenerów. Nie tylko sprzedaży.

Zapraszamy!

Humanista w biznesie. Człowiek od sprzedaży, negocjacji, komunikacji i budowania relacji.  A przy tym konsultant i trener, który zwęża ludziom lejki, łamie schematy oraz zmienia nawyki. Dawniej wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, co przypłacił stopniem doktora habilitowanego. Od ponad 10 lat działa w branży nieruchomości, pracując przez wiele lat jako doradca ds. nieruchomości oraz menedżer...
More about speaker
Przedsiębiorca, zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym. Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca i wieloletni akcjonariusz House of Skills. Od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej). Realizator...
More about speaker
Webinar "Nowa Perspektywa Sprzedaży" wg Sandler Selling System®
0,00  0,00 
SOLD

Spotkanie odbędzie się 19 maja w godzinach 19:00-21:00 i poprowadzą je Dariusz Milczarek i Krzysztof Rzepkowski.

Webinar odbędzie się na platformie ClickMeeting. Link otrzymasz w wiadomości potwierdzającej zapis.

W celu uniknięcia problemów technicznych sugerujemy dołączanie do wydarzenia przez przeglądarkę Google Chrome.

    Szczegóły