fbpx

GRA webinarowa „Nawyki sprzedaży wg Sandlera”

Nawyki, nawyki… Najpierw je tworzymy sami, a potem one tworzą nas. Niektóre są niezbędne do życia i bardzo pożyteczne – jak zamykanie drzwi na klucz czy kierowanie samochodem. Z innymi musimy walczyć – mam na myśli podjadanie późnym wieczorem, albo nieustanne sprawdzanie poczty czy facebooka :-).
I wcale nie jest łatwo nam je wykorzenić lub zamienić na bardziej dla nas pożyteczne.

Czy w sprzedaży jest podobnie? Jakie mamy nawyki handlowe? A jakie mają nasi klienci?

Jeśli chcesz naleźć odpowiedzi na te pytania to zapraszam na bezpłatną GRĘ webinarową w czasie której dowiesz się:

 • dlaczego klienci grają w inną grę niż handlowcy
 • co zrobić, żeby dopasować swoje sprzedażowe nawyki do tego czego oczekują klienci
 • jak sobie pomóc w zamianie złych nawyków na dobre
 • ile czasu potrzebujesz by zostać lepszą wersją siebie

A przy okazji PORYWALIZUJESZ z innymi o cenną nagrodę!

Zapisz się na webinar:

29 czerwca

10:00-11:30

  Prowadzący

  Mariusz Rachlewicz

  Przez ponad 10 lat zdobywał doświadczenie biznesowe jako dyrektor sprzedaży i dyrektor dystrybucji. Przez kolejne 10 był Project Managerem i trenerem realizującym projekty rozwojowe dla klientów z wielu branż.

  Jest praktykiem biznesu, a swoją wiedzą dzielił jako guest speaker na studiach MBA WSB we Wrocławiu oraz jako wykładowca studiów podyplomowych na Uniwersytecie Szczecińskim. Na co dzień przede wszystkim doradza jak sprzedawać mądrzej (zamiast ciężej), uczy jak zarządzać sprawniej oraz pomaga liderować efektywniej.

  Z zawodu jest trenerem… piłki nożnej, a oprócz tego absolwentem Executive MBA – Dominican University Brennan School of Business.

  W wolnych chwilach tworzy gry i nieszablonowe narzędzia rozwojowe, prowadzi bloga „JA! Lider” oraz videobloga „Zarządzanie jest proste”. Prywatnie uwielbia każdą formę sportowej aktywności. A jako miłośnik i uczestnik sportów zespołowych często wykorzystuje analogie sportowe w swojej pracy doradczej.