fbpx

Iza Miks Kożuchowska

„Generowanie energii i motywacji odbywa się z dwóch poziomów – z zewnątrz i z wewnątrz człowieka. Jeśli zadbasz o oba, osiągniesz 100% sukcesu w każdej dziedzinie. Pracuj mądrzej, nie ciężej” Iza Miks Kożuchowska
Przeszkoliłam ponad 3000 agentów i handlowców w całej Polsce.
Budowałam zespoły w korporacji, potem w branży nieruchomości zarówno w biurach rodzinnych jak i sieciowych.
2019 r. otrzymałam tytuł najlepszego szkoleniowca w branży nieruchomości wg Biznes Woman & Life.
Nie ukrywam swojej wiedzy, przekazuję ją zarówno doświadczonym jak i zupełnie nowym adeptom zawodu sprzedawcy.
Do szkoleń wprowadzam wiele praktycznych wskazówek, pokazuję jak ważne są nasze przekonania i praca nad sobą, używając nowoczesnych narzędzi dostępnych w neuronauce i psychologii. Jestem też trenerem mentalnym – absolwentem Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba Bączka. Pracuję jako konsultant i mentor. Olbrzymią satysfakcję sprawia mi trwała zmiana i poprawa efektywności moich klientów.
Z wykształcenia finansista, skończyłam SGH, 10 lat w spółce giełdowej WIG20, jako szef finansów zarządzając aktywami jednego z największych integratorów systemowych w Polsce Signity. 16 lat prowadziłam biuro nieruchomości w Warszawie, współtworzyłam ogólnopolską sieć biur, w 2021 r z sukcesem sprzedałam biznes, aby móc realizować się właśnie w konsultingu, inwestycjach w branży nieruchomości i szkoleniach.
Uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Jestem miłośniczką nart i kitesurfingu.