fbpx

Klinika Innowacyjnej Sprzedaży Sandlera dla branży fotowoltaicznej

8-dniowy projekt wdrożeniowy dla branży fotowoltaicznej

Zapisz się
Dni
Godzin
Min
Sek

Jeśli pracujesz w branży OZE i sprzedajesz panele fotowoltaiczne, pewnie każdego dnia słyszysz od swoich klientów te same zdania:

– „Konkurencja ma taniej”

– „Proszę nam sporządzić kalkulację, a my się zastanowimy”;

– „Musimy to jeszcze porównać”;

– „Jeśli mówicie, że będę mieć prąd za darmo, to czemu muszę za to tyle zapłacić?”…

Klient nawet pozornie zdradza zainteresowanie, dopytuje o szczegóły, czasem sam proponuje dalsze kroki, niekiedy podejmuje temat ceny, po czym… znika. Przepada jak kamień w wodę, nie odbiera telefonów, a godziny pracy, które mu poświęciliśmy, idą na marne, wywołując tylko frustrację.

Kiedy rozmawiam z handlowcami w branży OZE, większość z nich wskazuje na następujące obszary,
z którymi boryka się w swej codziennej pracy:

–  wysokie oczekiwania klientów, które nie przekładają się na efekt, a więc „Pan nam przygotuje ofertę, wstępną kalkulację i wyśle, a my się odezwiemy”;

– nieustające obiekcje, czyli ciągle coś jest za drogie oraz „fajne, ale” 😊

– odkładanie decyzji, czyli „zdzwońmy się w przyszłym tygodniu”;

– kłopoty w nawiązaniu kontaktu, a więc „nie mogę teraz rozmawiać” i „proszę zadzwonić później”…

A jak to jest u Ciebie?

Jeśli chciałbyś zmienić dotychczasowe nawyki sprzedażowe oraz zacząć pracować według niestandardowego, a przy tym cholernie skutecznego modelu Sandler Selling System, zapraszam Cię do udziału w projekcie, który zmieni Twoje myślenie o sprzedaży oraz zwielokrotni zasobność Twojego portfela 😊

Program wdrożeniowy „Klinika Innowacyjnej Sprzedaży Sandlera”, prowadzony według metodologii Sandler Training, obejmuje następujące elementy:

  1. Uczestnictwo w łącznie 16-dniowym projekcie, składającym się z cotygodniowych sesji on-line w godz. 9-13. Spotkania odbywają się w kameralnych kilkunastoosobowych grupach i mają formę warsztatu (ćwiczeń pod okiem trenera oraz symulacji sprzedażowych w pokojach zoom)
  1. Uczestnictwo w badaniu kwestionariuszowym Extended DISC, pozwalającym na przygotowywanie indywidualnego planu pracy nad efektywnością osobistego stylu komunikowania się w procesie komunikacji z klientami.
  1. Podręcznik na licencji Sandler Training, zawierający pełny materiał merytoryczny poruszany w trakcie szkoły oraz specjalnie opracowane materiały wspierające program (m.in. usprawniające indywidualną pracę wdrożeniową).
  1. Projekt grywalizacyjny wykorzystujący mobilną aplikację Smart Improver, która towarzyszy uczestnikom przez cały czas trwania projektu. W praktyce aplikacja, to wirtualny coach, superwizor, który wyznacza zadania wdrożeniowe, sprawdza wiedzę, monitoruje poziom realizacji i zastosowania nowych technik, jednocześnie nagradza sukcesy i gani zaniechania.
Humanista w biznesie. Człowiek od sprzedaży, negocjacji, komunikacji i budowania relacji.  A przy tym konsultant i trener, który zwęża ludziom lejki, łamie schematy oraz zmienia nawyki. Dawniej wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, co przypłacił stopniem doktora habilitowanego. Od ponad 10 lat działa w branży nieruchomości, pracując przez wiele lat jako doradca ds. nieruchomości oraz menedżer...
More about speaker
Klinika Innowacyjnej Sprzedaży dla branży fotowoltaicznej
7 500,00  9 225,00 
SOLD

16 spotkań online po 4h - łącznie 64 godziny treningu;

materiały dydaktyczne Sandler Training;

udział w badaniu typu osobowości kwestionariuszem Extended DISC;

udział w projekcie grywalizacyjnym SMART IMPROVER w okresie trwania projektu;

wsparcie i aktywny kontakt z trenerem podczas trwania projektu.

    Szczegóły