fbpx

MOC DOSTROJENIA. Efektywna sprzedaż w modelu Extended DISC®

Pierwszy w Polsce kompletny, interaktywny program wdrożeniowy dla pośredników i doradców ds. nieruchomości. Powered by Sandler.

Zapisz się
Dni
Godzin
Min
Sek

Jedna z nadrzędnych prawd sprzedażowych mówi: ludzie o wiele chętniej kupują od tych, których lubią. Większość sprzedawców traktuję tę prawdę na opak i wierzy, że demonstrując klientowi przesadną życzliwość i uprzejmość, zyskają jego sympatię. Tymczasem ludzie nie lubią takich sprzedażowych umizgów i reagują na nie najczęściej ucieczką. Lubią natomiast ludzi do siebie podobnych.

Kluczem do efektywnej sprzedaży i zwielokrotnienia wyników nie jest zatem pseudoprzyjacielska relacja polegająca na wymianie uprzejmości, a sztuka dostrajania się do klienta. Wówczas klient nabiera przekonania, że nadaje ze sprzedawcą na podobnych falach, że jest rozumiany i akceptowany. Czuje się pewnie, komfortowo i bezpiecznie: lubi sprzedawcę i przekłada swoją sympatię na oferowany produkt. Jego lęk przed zakupową porażką maleje i w rezultacie kupuje.

Jak to osiągnąć? Zapraszamy wszystkich uczestników Akademii Skutecznych Pośredników na warsztat z DISC! Tyle że w miejsce jednodniowego stacjonarnego warsztatu, który byłby dziś trudny, oferujemy dwuczęściowy warsztat on-line poświęcony sprzedaży relacyjnej, u podstaw której leży umiejętność rozpoznania modelu zachowań klienta, a następnie – dostrojenia się do niego.

Dzięki Extended DISC nauczysz się:

  • jak rozpoznawać typy osobowości po sposobie mówienia, zachowaniu, body language ubiorze już w ciągu kilku pierwszych minut spotkania;
  • jak komunikować się z innymi;
  • jakie są mocne strony poszczególnych typów osobowości – w jakich obszarach sprawdzą się najlepiej;
  • jak działa umiejętność dostrajania się do innych;
  • jakie należy stosować narzędzia relacyjne, by szybciej dać się polubić i łatwiej zbudować relację biznesową opartą na zaufaniu i partnerstwie.
  • jak wykorzystać nabyte umiejętności do łatwiejszego przekonywania ludzi – zarówno na pozyskaniu, jak i domykaniu sprzedaży;
  • jak radzić sobie z tzw. „trudnymi klientami”;
  • jak wejść na kolejny poziom sprzedaży: bardziej emocjonujący, a jednocześnie mniej stresujący.

A przy okazji dowiesz się mnóstwo o sobie, swoich partnerach, krewnych i znajomych. 😊

Humanista w biznesie. Człowiek od sprzedaży, negocjacji, komunikacji i budowania relacji.  A przy tym konsultant i trener, który zwęża ludziom lejki, łamie schematy oraz zmienia nawyki. Dawniej wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, co przypłacił stopniem doktora habilitowanego. Od ponad 10 lat działa w branży nieruchomości, pracując przez wiele lat jako doradca ds. nieruchomości oraz menedżer...
More about speaker
MOC DOSTROJENIA. Efektywna sprzedaż w modelu Extended DISC®
790,00  971,70 
SOLD

Część I: wtorek, 16 stycznia, godz. 9-12 (online)

Część II: czwartek, 18 stycznia, godz. 9-12 (online)

    Szczegóły