fbpx

„ANTYSPRZEDAŻ” KSIĄŻKA DARIUSZA MILCZARKA

Kup teraz
Dni
Godzin
Min
Sek

Przypomnij sobie wszystko, co wiesz o sprzedaży.
A teraz… zapomnij o tym!

Bez tytułu (1164 x 654 px)

„Antysprzedaż czyli kilkanaście luźnych, niczym nieskrępowanych myśli wokół procesów handlowych, wyłącznie dla inteligentnych pasjonatów sprzedaży z ambicjami mistrzowskimi oraz dystansem do siebie i otaczającej ich rzeczywistości”. Fajny tytuł?

Jaki autor taki tytuł.

Czy zastanawiałeś/aś się kiedykolwiek nad tym, dlaczego sprzedaż bywa tak bardzo trudna, mozolna i nierzadko frustrująca?

Jeśli do dziś nie znalazłeś/aś satysfakcjonującej Cię odpowiedzi, to prawdopodobnie ta publikacja jest napisana właśnie dla Ciebie.

Ta książka drogi czytelniku jest w takim samym stopniu herezją co inspiracją. Użytecznym poradnikiem i jednocześnie cyniczną rozprawką filozoficzną. O sprzedaży, życiu, lękach, kłamstwach i odwadze. Wciągnie Cię praktycznie od samego początku, … potem Cię przeżuje … i ostatecznie odmieni.

Jest wynikiem prawie trzydziestu lat pracy autora jako handlowca oraz szkoleniowca i jednocześnie w całości zanurzona jest w esencję, idee i zasady Systemu Sprzedaży Sandlera – jednej z najbardziej innowacyjnych i zarazem kontrowersyjnych koncepcji sprzedaży.

Zaryzykujesz? Czy odpuszczasz?

Rozpoczynamy przedsprzedaż „Antysprzedaży”. Kup już dziś. Dla siebie, dla zespołu, dla znajomych albo dla kogokolwiek, dla kogo zdobywanie klientów i prowadzenie działań handlowych to chleb powszedni. Wszystkie egzemplarze zamówione w przedsprzedaży są z autografem autora. Książkę otrzymasz na wskazany adres najpóźniej do 15 grudnia.

Dariusz Milczarek.

Człowiek wielu profesji i pasji – sprzedawca, konsultant, nauczyciel, menedżer, przedsiębiorca, aktor i mówca motywacyjny. Jeden z pionierów i współtwórców polskiego rynku doradztwa i edukacji biznesowej. Od siedemnastu lat propagator i entuzjasta Systemu Sprzedaży Sandlera. Nietuzinkowa osobowość, niekwestionowany autorytet i mentor dla wielu handlowców i menedżerów, którzy zetknęli się z nim na swojej drodze.

KUP TERAZ!
65,71  69,00 
Kup teraz

Koszt dostawy - 14,29 zł netto.

    Szczegóły