fbpx

AKADEMIA ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ W NIERUCHOMOŚCIACH 21.09.2023 (Warszawa)

Zapisz się
Dni
Godzin
Min
Sek
Opis szkolenia

Niezależnie od tego, czy rozmawiam z właścicielami niedużych biur nieruchomości, czy z menedżerami w dużych agencjach, zwykle wymieniają oni podobne wyzwania, z którymi borykają się w swojej codziennej pracy z zespołem, a mianowicie:

 • osiągają w swoich zespołach wyniki sprzedażowe dużo poniżej oczekiwań;
 • czują znaczącą dysproporcję zaangażowania w relację menedżer-agent, a czasem to wręcz im bardziej zależy na tym, żeby agent zarobił pieniądze niż samemu agentowi…;
 • nadają na różnych falach ze swoimi zespołami, często z przyczyn różnic pokoleniowych nie do końca się wzajemnie rozumieją, a przez to nie wiedzą, jak zmotywować swoich podopiecznych;
 • nie mają pomysłu, jak zaplanować sprzedaż na kolejny miesiąc czy kwartał, a walcząc o wynik szukają ratunku w konkursach i nagrodach;
 • ich agenci cierpią na tzw. „wyuczoną bezradność”, czyli bez pomocy swojego menedżera lub bez lead’ów na klientów od firmy nie są w stanie doprowadzić do transakcji;
 • wiele aktywności menedżerskich robią na wyczucie, bo nie zostali do tego odpowiednio przygotowani, ale chcąc nie chcąc, muszą się z różnych przyczyn tym zajmować.

Jeśli mierzysz się z podobnymi problemami, a jednocześnie chciałbyś poprawić jakość swojej pracy oraz zwiększyć wyniki osiągane przez twój zespół, zapraszam cię do udziału w Akademii Zarządzania Sprzedażą w Nieruchomościach. To łącznie 7 dni warsztatowych rozłożonych na 3 miesiące wdrożenia, stacjonarnie, w kameralnej, maksymalnie 8-osobowej grupie. Co wyniesiesz?

 • Zrozumiesz członków swojego zespołu, poznasz ich motywatory i nauczysz się z nimi pracować tak, aby przynosili firmie najlepsze możliwe rezultaty;
 • Poznasz narzędzia do budowania trwałych relacji biznesowych z twoimi agentami, zbudujesz fundamenty do rozwoju i rozbudowania zespołu w długim okresie;
 • Nauczysz się stawiać cele, weryfikować prawdopodobieństwo ich realizacji, a tym samym zarządzać wynikiem finansowym;
 • Opanujesz techniki komunikacyjne, które pozwolą twoim agentom działać regularnie i bardziej autonomicznie, bez czekania na instrukcje od menedżera;
 • Zwiększysz efektywność pracy twoich agentów, rozwiniesz ich umiejętności, nie tylko sprzedażowe, a być może zobaczysz też możliwości rozwoju zespołu o kolejnych menedżerów, co zwolni twoje moce przerobowe;
 • Zaczniesz osiągać wyniki, które zawsze chciałeś osiągać! 🙂

Dlaczego teraz?

Większość zajęć odbędzie się w czwartym kwartale 2023 roku. Dlaczego? Chcę, żebyś wykorzystał końcówkę roku na przemyślenia twojej roli i twoich pomysłów na prowadzenie zespołu, a także miał czas na przygotowanie i zweryfikowanie nowopoznanych rozwiązań. Wspólnie zaplanujemy ich wdrożenie, częściowo od razu, a częściowo od początku 2024 roku, przećwiczymy sposób ich zakomunikowania zespołowi, a następnie omówimy efekty i wprowadzimy ewentualne korekty, aby w nowy rok wejść maksymalnie przygotowanym.

 

Dlaczego ja?

Jestem menedżerem i kierownikiem różnych zespołów sprzedażowych, a od 15 lat czynnie działam w sprzedaży nieruchomości. Ponad 11 lat spędziłem jako menedżer wielu ludzi i zespołów w branży nieruchomości, z czego 6 lat jako dyrektor sprzedaży.

Najwięcej energii do działania dają mi sukcesy osób, z którymi pracuję, szczególnie jeśli wynikają z przełamywania przez nich utartych schematów i własnych ograniczeń. Wyznaję filozofię zarządzania przykładem.

- Jakie są podstawowe zasady bycia menedżerem? Czy warto zarządzać przykładem? - Z kim pracujemy na co dzień? Jak rozpoznać różne typy współpracowników i jak do nich dotrzeć? - Jak zbudować samodzielność i sprawczość ludzi, z którymi pracujemy?
Prelegenci :
- Jak ustalić zasady współpracy menedżera z jego ludźmi, aby były fundamentem relacji na lata? - W jaki sposób stawiać cele, aby nasze plany nie były tylko marzeniami? - Jak weryfikować cele i planować aktywności, które mają służyć ich realizacji?
Prelegenci :
- Jak i jak często prowadzić spotkania okresowe z członkami zespołu? Jaka ma być ich struktura? - Co motywuje moich ludzi? Jak dotrzeć do ich motywatorów, żeby zwiększyć ich zaangażowanie? - Jak właściwie komunikować, żeby rozwinąć relację z naszymi podopiecznymi?
Prelegenci :
- Na co zwrócić uwagę w komunikacji z zespołem? Jakich najczęstszych błędów unikać? - Jak dawać informację zwrotną? - Co ma wspólnego styl zachowań poszczególnych współpracowników z komunikacją menedżera?
Prelegenci :
- Z jakich stylów przywództwa może korzystać menedżer? Jak dobrze dopasować je do sytuacji? - Jak rozwinąć naszych podopiecznych? Jakie techniki mogą w tym pomóc? - W jakich sytuacjach można wpłynąć na rozwój naszych ludzi? Jak się do nich przygotować?
Prelegenci :
- Czy wszystko warto robić samemu? Na jakim etapie rozwoju współpracownika jest sens delegować mu zadania? - W jaki sposób delegować? Czy i jak pilnować postępów w jego wykonaniu, a także jak rozliczyć współpracownika z wykonania powierzonego mu zadania?
Prelegenci :
- Kogo szukamy do pracy? Z kim chcemy się rozwijać? - Jak zachęcić do współpracy właśnie z nami i jak dostosować przekaż do odpowiedniego pokolenia? - W jaki sposób przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną? Na co szczególnie warto zwrócić uwagę?
Prelegenci :
Menedżer, kierownik zespołów sprzedażowych, szkoleniowiec, trener i konsultant Sandler Training Polska, od 15 lat czynnie działający w sprzedaży. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, miłośnik kultury Hiszpanii, gdzie również studiował na Uniwersytecie Autonóma w Madrycie. Ukończył kurs Total Selling dla dyrektorów sprzedaży w ICAN Institute oraz Akademię Zarządzania Sprzedażą Sandler Training Polska. Przez...
More about speaker
AKADEMIA ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ W NIERUCHOMOŚCIACH 21.09.2023 (Warszawa)
6 900,00  8 487,00 
SOLD

Uczestnictwo w łącznie 7-dniowym programie szkoleniowo-rozwojowym, 1-dniowe sesje. Spotkania odbywają się w kameralnych kilkunastoosobowych grupach.

AKADEMIA ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ W NIERUCHOMOŚCIACH 21.09.2023 (Warszawa) - płatność 3 ratach
2 300,00  2 829,00  / month for 3 months
SOLD

Uczestnictwo w łącznie 7-dniowym programie szkoleniowo-rozwojowym, 1-dniowe sesje. Spotkania odbywają się w kameralnych kilkunastoosobowych grupach.

Płatność w trzech ratach.

  Szczegóły