Dofinansowanie

400 mln euro dofinansowania dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na szkolenia i doradztwo!

Do 2021r. z dofinansowania na szkolenia, doradztwo, coaching i mentoring mogą skorzystać przedsiębiorcy i ich pracownicy zatrudnieni w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (BUR) – ogólnodostępnej bazy internetowej umożliwiającej przedsiębiorcy indywidualny wybór usługi rozwojowej oraz proste rozliczenie wydatków, np.: bon, refundacja kosztów, promesa (w zależności od regionu/województwa).

Dofinansowanie w zależności od województwa wynosi od 50% do nawet 80% i skierowane jest do przedsiębiorców (w tym sieci partnerskich, franczyzowych etc.) ze wszystkich województw, za wyjątkiem mazowieckiego i pomorskiego.

Zainteresowanych poznaniem szczegółów zapraszamy do kontaktu: malgorzata.boguslawska@sandler.com

W czym możemy Ci pomóc?

  • Powiemy Ci co należy zrobić, aby otrzymać dofinansowanie (szczegółowe informacje na temat warunków obowiązujących w wybranym województwie, zasady otrzymywania wsparcia oraz rozliczanie dofinansowania),
  • Zrealizujemy dla pracowników i kadry zarządzającej dedykowane szkolenia i doradztwo w oparciu o przeprowadzoną diagnozę potrzeb rozwojowych.
Bądź na bieżąco

Jeżeli chcesz anulować subskrypcję, użyj tego linku.