fbpx

Nowa Perspektywa Sprzedaży wg Sandler Selling System® 26.02.2024

Pierwszy w Polsce kurs sprzedaży w aplikacji mobilnej!

Zapisz się
Dni
Godzin
Min
Sek

Pierwszy w Polsce kurs sprzedaży w aplikacji mobilnej!

Unikatowy program treningowo-szkoleniowy dla sprzedawców, konsultantów, agentów, doradców, key account managerów, czyli dla ludzi, których życie zawodowe związane jest z nawiązywaniem
i rozwijaniem relacji handlowej. Dla których sprzedaż jest dniem powszednim.

 

Niezależnie od branży, produktu czy sposobu działania ten program nauczy Cię zupełnie nowego podejścia do sprzedaży i wywierania wpływu na klienta. Wzbogaci Twój warsztat o zupełnie nowe zasady i techniki, których twórcą jest David Sandler. Nauczysz się działać wykorzystując jeden
z najbardziej skutecznych i rozpoznawalnych na świecie modeli sprzedaży jakim jest Sandler Selling System.

 

Pierwszy tego typu program w Polsce, w całości realizowany w specjalnie przygotowanej do tego celu aplikacji mobilnej, która niczym wirtualny trener – podpowiada, przekazuje zadania, wspiera i nadzoruje cały proces uczenia się.

Codziennie przez trzy miesiące z zegarmistrzowską precyzją i dokładnością będziesz otrzymywał
od swojego wirtualnego trenera krótkie filmy inspiracyjne i instruktażowe, quizy sprawdzające, zadania
do samodzielnej pracy, misje do wdrożenia w pracy z klientami. W taki sposób, byś rzeczywiście nauczył się nowej perspektywy sprzedaży i osiągnął w niej mistrzostwo.

 

Każdego dnia poświęcisz tylko 19 i ½ minuty na kontakt z naszym wirtualnym trenerem. Będziesz mógł to zrobić przez 12 godzin w ciągu dnia. Sam zdecydujesz, kiedy dokładnie będziesz chciał się uczyć
i trenować. Ale czas będzie ograniczony.

 

Razem z Tobą w programie weźmie udział każdorazowo kilkadziesiąt osób. Będziecie mogli porównywać się ze sobą i dzielić spostrzeżeniami. Będziesz zdobywał punkty za realizację zadań
i będziesz mógł też pościągać się z niektórymi. Jeśli oczywiście masz na to ochotę! Każdego dnia będziesz mógł też sprawdzić jak Ci idzie uczenie się, co robisz dobrze, a gdzie masz jeszcze braki. O tym wszystkim powie Ci Twój wirtualny trener w aplikacji.

 

Jeśli weźmiesz udział w programie staniesz się członkiem kilkuosobowego mini zespołu. Będą to inni uczestnicy, którzy podobnie jak Ty postanowili nauczyć się nowego podejścia do sprzedaży i podobnie jak Ty zajmują się w znacznej części swoich aktywności budowaniem i rozwijaniem relacji handlowych. Razem ze swoim mini zespołem będziecie mogli trenować niektóre umiejętności w trakcie wspólnych specjalnych misji.

 

Będziesz miał także swojego sparingpartnera – superwizora. To także uczestnik programu. Twój buddy. Wiele zadań będziesz konsultował właśnie z nim. Wszystko po to, być był bardziej zmotywowany, bardziej aktywny i bardziej przygotowany.

Ten program to prawdziwe wyzwanie treningowe. Jest przygotowane dla profesjonalistów. Uczestnictwo w nim ma sens tylko, jeśli poważnie myślisz o swojej własnej efektywności.

Pomożemy Ci się zmobilizować, zachęcimy Cię do nauki i nowych aktywności. Zadbamy o przyjazne i fajne środowisko do rozwijania własnych kompetencji i trenowanie w myśl zasady „bawiąc uczyć, ucząc bawić”. Musisz jednak podjąć wyzwanie i się zaangażować.
W przeciwnym razie będzie to kolejna nieprzeczytana książka na półce lub karnet do siłowni, z której nigdy nie skorzystałeś.

Wchodzisz w to? Czy odpuszczasz?

1
Humanista w biznesie. Człowiek od sprzedaży, negocjacji, komunikacji i budowania relacji.  A przy tym konsultant i trener, który zwęża ludziom lejki, łamie schematy oraz zmienia nawyki. Dawniej wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, co przypłacił stopniem doktora habilitowanego. Od ponad 10 lat działa w branży nieruchomości, pracując przez wiele lat jako doradca ds. nieruchomości oraz menedżer...
More about speaker
Przedsiębiorca, zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym. Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca i wieloletni akcjonariusz House of Skills. Od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej). Realizator...
More about speaker
Nowa Perspektywa Sprzedaży - 26.02.2024 - Level Basic
789,00  970,47 
SOLD

12 tygodni kursu (nauki i wdrożenia) w aplikacji mobilnej Improver.

56 filmów - łącznie ponad 400 minut materiałów szkoleniowych przygotowanych przez Dariusza Milczarka i Krzysztofa Rzepkowskiego.

25 quizów weryfikujących wiedzę.

85 misji aktywnościowych.

Praca indywidulna, w parach i mini zespołach… i wiele, wiele innych!

Nowa Perspektywa Sprzedaży - 26.02.2024 - Level Basic - płatność ratalna
199,00  244,77  / month for 4 months
SOLD

12 tygodni kursu (nauki i wdrożenia) w aplikacji mobilnej Improver.

56 filmów - łącznie ponad 400 minut materiałów szkoleniowych przygotowanych przez Dariusza Milczarka i Krzysztofa Rzepkowskiego.

25 quizów weryfikujących wiedzę.

85 misji aktywnościowych.

Praca indywidulna, w parach i mini zespołach… i wiele, wiele innych!

Płatność w 4 ratach.

    Szczegóły