fbpx

V ZJAZD AKADEMII ABSOLWENTA

Zapisz się
Dni
Godzin
Min
Sek

Naszym gościem będzie czarodziejka flipcharta i komunikacji wizualnej, twórczyni marki flipowanie.pl – GABRIELA BOROWCZYK! Gabriela przez dwa dni nauczy nas jak pisać i rysować na flipcharcie, by nasz przekaz był wyrazisty i przekonujący.  Zapiszemy ryzy papieru, wymażemy kartony flamastrów, zrobimy setki ćwiczeń, aż w końcu ukręcimy łeb tej hydrze i opanujemy flipchart. I  wreszcie przestaniemy się martwić się, czy wystarczy miejsca na kartce, wstydzić się własnych gryzmołów i myśleć o sobie, że bazgram jak kura pazurem!

Nawet jeśli ktoś z was nie występuje publicznie (jak trener, menedżer czy szef swego zespołu), to myślę sobie, że to cholernie ważne umiejętności: nadać swym myślom kształt i umieć przedstawić je zarówno słowem, jak i obrazem.

Innymi słowy – zróbmy coś co jest ważne, ale nigdy nie było pilne, więc nigdy nie udało nam się tego zrobić. 😊

Oprócz tego moc innych atrakcji:

– wieczorne występy na teatralnej sali 😊

– pląsy i hulanki przy dźwiękach DJ Mario 😊

– Poranny Jogging Szymona

– Kto-Wie-Co Jeszcze (zapraszam do aktywności i czekam na wasze propozycje!)

No i atrakcja najważniejsza: wspólny czas razem 😊

Cena tym razem o 200 zł wyższa niż poprzednio, a to dlatego, że Gabriela nie jest trenerem Sandlera, więc za jeden uśmiech i obietnicę złotych gór już jej nie ściągnę jak to było w przypadku poprzednich trenerów 😊. Będzie za to z nami pełne dwa dni, zostanie na noc, więc będziemy mieli czas na prywatne rozmowy i dzielnie się myślami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom grupy, która mówi, że nie ma kiedy się nagadać, zaczynamy tym razem Zjazd już dzień wcześniej, w środę 29 września, zbiórką pod hamakiem o godz. 20.  Jest to tzw. OPCJA 1, która obejmuje dwa noclegi (29-30.09 oraz 30.09-1.10). Wieczorem w środę będziemy rozmawiać, śmiać się i przytulać, więc nie ma wtedy w programie części merytorycznej, a jedynie (a raczej aż) czas towarzyski!

Dla tych, którzy wolą / mogą przyjechać dopiero w czwartek jest OPCJA 2, która obejmuje jeden nocleg (30-09-1.10).

Humanista w biznesie. Człowiek od sprzedaży, negocjacji, komunikacji i budowania relacji.  A przy tym konsultant i trener, który zwęża ludziom lejki, łamie schematy oraz zmienia nawyki. Dawniej wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, co przypłacił stopniem doktora habilitowanego. Od ponad 10 lat działa w branży nieruchomości, pracując przez wiele lat jako doradca ds. nieruchomości oraz menedżer...
More about speaker
OPCJA 1
1 890,00  2 324,70 
SOLD

2 noclegi w pokoju 2-osobowym,

29.09-1.10 + wyżywienie od czwartku

MIEJSCE: Folwark Białych Bocianów

OPCJA 2
1 690,00  2 078,70 
SOLD

1 nocleg w pokoju 2-osobowym,

30.09-1.10 + wyżywienie

MIEJSCE: Folwark Białych Bocianów

    Szczegóły