fbpx

VIII ZJAZD AKADEMII ABSOLWENTA

Zapisz się
Dni
Godzin
Min
Sek

Tadam! Jest i on – VIII Zjazd Akademii Absolwenta!!! Jeśli zapytacie, co tym razem będzie się działo, odpowiem: MIĘCHO I DELICJE!

Pierwszego dnia przyjrzymy się naszym kompetencjom sprzedażowym i ich zależności od naszej postawy. Wraz Michałem Wleklikiem, moim serdecznym przyjacielem, a jednocześnie konsultantem Sandlera, zaprosimy Was do przygody z nowym narzędziem diagnostycznym firmy Extended Tools, którą znacie z badań kwestionariuszem DISC. To diabelskie narzędzie nazywa się FinxS Sales Assessment i służy do określenia kompetencji sprzedażowych, które najsilniej wpływają na skuteczność sprzedaży. Wszyscy uczestnicy Zjazdu wezmą udział w specjalnym badaniu (stąd cena wyższa w stosunku do poprzedniego zjazdu o 300 zł), dzięki któremu dowiedzą się, jakie są ich mocne strony i poznają obszary, nad którymi trzeba pracować. Zaprawdę powiadam Wam – miód malina!

A drugiego dnia zmienimy nasze życie w arcydzieło! Naszym gościem specjalnym będzie Fryderyk Karzełek, który jest mistrzem samodyscypliny i żywym przykładem na to, jak dzięki odpowiednim nawykom i nastawieniu podnieść się i każdego dnia stawać się lepszą wersją siebie.

A do tego tradycyjne ognisko, pląsy, rozmowy do późnej nocy i poranne bieganie dla chętnych.

Palce lizać!

Kiedy? 16-17 marca 2023. A kto ma ochotę pogaworzyć i po prostu pobyć, zapraszam już w środę, 15 marca, na wieczorną odprawę. Zbiórka o godz. 20.

Gdzie? W umiłowanym Folwarku Białych Bocianów.

Menedżer, kierownik zespołów sprzedażowych, szkoleniowiec, trener i konsultant Sandler Training Polska, od 15 lat czynnie działający w sprzedaży. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, miłośnik kultury Hiszpanii, gdzie również studiował na Uniwersytecie Autonóma w Madrycie. Ukończył kurs Total Selling dla dyrektorów sprzedaży w ICAN Institute oraz Akademię Zarządzania Sprzedażą Sandler Training Polska. Przez...
More about speaker
Humanista w biznesie. Człowiek od sprzedaży, negocjacji, komunikacji i budowania relacji.  A przy tym konsultant i trener, który zwęża ludziom lejki, łamie schematy oraz zmienia nawyki. Dawniej wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, co przypłacił stopniem doktora habilitowanego. Od ponad 10 lat działa w branży nieruchomości, pracując przez wiele lat jako doradca ds. nieruchomości oraz menedżer...
More about speaker
Opcja 1
2 590,00  3 185,70 
Zapisz się

2 noclegi w pokoju 2-osobowym,

15-17 marca 2023 + wyżywienie od środy

Opcja 2
2 290,00  2 816,70 
Zapisz się

1990 netto (cena regularna od 1 sierpnia)

1 nocleg w pokoju 2-osobowym,

16-17 marca 2023 + wyżywienie

    Szczegóły