fbpx
Co nas wyróżnia?
Doświadczeni trenerzy, sprawdzone metody i prosty przekaz.

Stosujemy sprawdzoną metodykę, przekazywaną przez doświadczonych ekspertów biznesowych. Uczymy, jak dostrzec proste rozwiązania tam, gdzie inni widzą bariery.

Nasze szkolenia są popularne w prawie 30 krajach, tworząc rozpoznawalną markę, która zyskała uznanie w branży.

Nie zadowalaj się czymś innym niż najlepszy możliwy wynik. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że możesz więcej niż Ci się wydaje.

SPRAWDZONA METODYKA

Sprawdzona, unikalna metodyka Sandler Training promuje postawę lidera zamiast skupiać się tylko na technice. Prowadzone szkolenia wspierają rozwój nowych, motywujących zachowań, postaw i umiejętności sprzedażowych, stanowiąc solidny fundament do osiągnięcia sukcesu.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

Wysoka skuteczność w optymalizacji sprzedaży to podstawa naszych procesów szkoleniowych. Stawiamy na efektywność i zapewniamy naszym klientom rozwiązania, które sprawdzają się w codziennych sytuacjach biznesowych. Dzięki globalnej sieci ponad 250 centrów sprzedażowych wiemy, jak bardzo filozofia Sandlera zmienia sprzedażową rzeczywistość.

TRENERZY - PRAKTYCY

Trenerzy, którzy sami osiągnęli sukces jako sprzedawcy i menedżerowie gwarantują nie tylko mocne przygotowanie teoretyczne, ale przede wszystkim techniki, które przynoszą korzyści w praktyce. Skupiają się na sukcesie osób, z którymi pracują, prowadząc szkolenia w taki sposób, aby każdy wyniósł z nich jak najwięcej.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie w pracy z klientami z różnych branż, z bardzo zróżnicowanymi problemami to efekt wieloletniej pracy trenerskiej, uniwersalnej metodyki i dostosowywania jej elementów do konkretnych sytuacji sprzedażowych. Dzięki temu mamy pewność, że każdy, kto szuka u nas wsparcia szkoleniowego, będzie zadowolony z efektów współpracy.

POSTAW NA FIRMĘ SZKOLENIOWĄ, KTÓRA ZAPEWNIA WYMIERNE REZULTATY

Stawiamy na proste metody, które łatwo zastosować w codziennej pracy Twojego zespołu. Certyfikaty Sandler to nie tylko potwierdzenie zaangażowania w rozwój, ale przede wszystkim efekty na każdym etapie szkolenia, wraz z awansem uczestników z osób kompetentnych do biegłych specjalistów.

Nasi trenerzy
Nasz zespół trenerów łączy wiedzę i doświadczenie z ludzkim podejściem.
Arkadiusz Chludziński
Ewa Migo
Łukasz Grabowski
Michał Biernacki
Krzysztof Rzepkowski
Magdalena Krawczak
Dariusz Milczarek
Beata Niklas
Robert Chojnacki
Joanna Wazowicz
Michał Bukowski