fbpx

Sandler Leadership Challenge

Witam w Sandler Leadership Challenge.

Niezależnie od tego czy poczytasz Charlesa Duhiga, albo posłuchasz Matta Cutts’a czy obejrzysz Morgana Spurlocka, dowiesz się jednej ważnej rzeczy. Jeśli chcesz coś zmienić, spróbuj to robić regularnie, najlepiej przez minimum 30 dni. Okazuje się, że to świetny okres aby zacząć wykształcać nawyk bycia lepszym liderem. Coraz lepszym liderem każdego dnia.

A co zyskasz Sandler Leadership Challenge?

  • Po pierwsze, otrzymasz solidną porcję wiedzy z zakresu leadershipu. Podaną w przyjemnych porcjach. Dodatkowo, bez straty czasu poświęconego na dojazd na szkolenie i bez większego wpływu na Twoje codzienne obowiązki.
  • Po drugie, zmienisz swoje podejście do samorozwoju i zobaczysz jak ciekawe może być poznawanie najnowszych trendów w przywództwie.
  • Po trzecie, będziesz bardziej pewnym siebie i odważniejszym człowiekiem. Bo zorientujesz się, że stać Cię na wytrwanie tej próby!

A więc, nie ma na co czekać. Czy tego chcesz, czy nie, następne miesiąc przeminie ot tak. Dlaczego więc nie pomyśleć o czymś, co przyczyni się do Twojego rozwoju. Daj sobie szansę, a za kolejne 30 dni będziesz już innym człowiekiem. I innym liderem.

Na co możesz liczyć:

  • 30 dni liderskiego kursu
  • 46 misji, zadań i quizów
  • tylko 18 min i 18 sek. dziennie

Leadership Challenge w aplikacji Improver to udział w rywalizacji o miano najlepszego „wdrożyciela” nowych kompetencji liderskich. Z pomocą wirtualnego trenera, który każdego dnia przesyła misje i zadania do wykonania oraz przez cały czas czuwa i wspiera w budowaniu dobrych nawyków. A wszystko w lekkiej formie grywalizacji.

W Sandler Leadership Challenge poznasz 4 OBSZARY NOWOCZESNEGO LEADERSHIPU

STRATEGIA DZIAŁANIA

To umiejętność zobaczenia, co może się wydarzyć. I wykorzystanie własnych, mocnych cech – talentów analitycznych lub wizjonerstwa, umiejętności dostrzegania kontekstu działań albo szybkiego wyciągania wniosków. Przy omawianiu tej problematyki poruszymy tematy: Lider w świecie VUCA; Gorące punkty zarządzania; Właściwi ludzi na pokładzie.

ENERGIA ZESPOŁU

Narastające zmęczenie, często obecny stres, zniechęcenie i wyczerpanie to symptomy, z którymi musi mierzyć się wielu szefów. Co zrobić, żeby nie przełożyło się to na dysfunkcyjne działanie zespołu? Ten temat opiera się na poznaniu 3 głównych aspektów budowania energii przez lidera: Pasja lidera; Zaufanie to klucz do sukcesu; Od zaangażowania do odpowiedzialności.

ZDROWA KOMUNIKACJA

Właściwa i efektywna komunikacja prowadzi do budowania właściwych relacji. Dzięki temu mamy zdolność do utrzymania zespołu w wewnętrznej jedności zamiast tworzenia zbioru jednostek. Sfera komunikacji zawiera tips&tricks najlepszych praktyk: 6 narzędzi relacyjnych; Nieszablonowe spotkania; Skuteczny feedforward; Neuronaukowe przekonywanie.

SYSTEMATYCZNY ROZWÓJ

„Jedyne, co zrobiłem, aby osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty, to stworzenie pola do rozwoju. Resztę zrobiła załoga”. Zdanie wypowiedziane przez jednego z najbardziej znanych dowódców wojskowych świetnie oddaje ideę dbania o rozwój. W tym obszarze zwrócimy szczególną uwagę na: Siłę innego spojrzenia; Jak tworzyć kluczowe nawyki; Tworzenie mostu kompetencji.