fbpx

Zgłoszenie do programu pre-boardingowego przyszłych pracowników Banku Pekao S.A.

Aplikacja Improver

Zapraszamy do programu pre-boardingowego przyszłych pracowników Banku Pekao S.A.!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy aplikację Improver, która każdego dnia będzie Was przygotowywać do procesu on-boardingu u przyszłego pracodawcy.

Wirtualny przewodnik, towarzysz i mentor w ciągu najbliższych 4 tygodni zabierze Was w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni. Poznacie historię Banku Pekao S.A., zgłębicie podstawy strategii i oferty, dowiecie się jakimi wartościami kieruje się Wasz przyszły pracodawca, otrzymacie także niezbędne informacje o dokumentach, których będzie od Was potrzebować.

Otrzymacie garść porad i cennych wskazówek, a wszystko to odbędzie się w ciekawej i innowacyjnej formie opartej o grywalizację.

 

Dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych uczestników, Bank Pekao S.A. przewidział specjalne nagrody!

 

Harmonogram startu dla kolejnych grup:

  • zapisy do 29.12 – start 2 stycznia
  • zapisy do 12.01 – start 16 stycznia
  • zapisy do 26.01 – start 30 stycznia
  • zapisy do 09.02 – start 13 lutego

Podane przez Ciebie dane wykorzystamy, aby utworzyć Ci konto w aplikacji.

W dniu zamknięcia zapisów do danej grupy, na wskazany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz wiadomość (z adresu kontakt@improver.com.pl) zawierającą link rejestracyjny (sprawdzaj folder SPAM). Link będzie aktywny przez 72h. Po kliknięciu, zostaniesz przeniesiony do formularza, w którym musisz ustanowić hasło do aplikacji. Pamiętaj o zaznaczeniu wszystkich zgód! Bez tego rejestracja nie będzie możliwa! Po nadaniu hasła przejdź do Appstore / GooglePlay na swoim telefonie, pobierz aplikację Improver i zaloguj się podając wskazany przez Ciebie adres e-mail i ustalone hasło.

W przypadku jakichkolwiek trudności sprawdź instrukcję logowania dostępną TU lub skontaktuj się z naszym helpdeskiem pod adresem kontakt@improver.com.pl Odpowiadamy na Wasze pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Do zobaczenia w aplikacji!

    aplikacji Improver oraz Polityki Prywatności.