fbpx

VII ZJAZD AKADEMII ABSOLWENTA

Zapisz się
Dni
Godzin
Min
Sek

Albert Camus napisał, że ci, którym brakuje odwagi, zawsze znajdą jakąś filozofię, by to wytłumaczyć. A Ty jaką filozofię wynajdujesz, by nie robić tego, czego się boisz?

Ponoć najprostsza zasada, by osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie, tak właśnie brzmi: rób to, czego się boisz. Fajne i nawet mądre. I dużo w tym racji. Tylko gdzie jest granica między odwagą a brawurą? Albo między rozwagą a tchórzostwem? I co zrobić, gdy na szali trzeba by położyć wszystko albo bardzo dużo? Wtedy też iść w ogień nie bacząc na konsekwencje dla siebie i innych?

Zapraszam Was na już VII Zjazd Akademii Absolwenta, który w całości poświęcimy ODWADZE. Naszym gościem specjalnym będzie nie kto inny tylko…. Jacek Walkiewicz.

Tadam, więcej pisać nie muszę.

Kiedy? 6-7 października 2022. A kto ma ochotę pogaworzyć i po prostu pobyć, zapraszam już w środę, 5 października, na wieczorną odprawę. Zbiórka o godz. 20.

Jacek Walkiewicz – psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (www.mowcy.pl). Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 600 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykład na TEDxWSB  umieszczony na YouTube ma ponad 4 miliony odsłon. Autor książek Rozmyślnik Jacka...
More about speaker
Humanista w biznesie. Człowiek od sprzedaży, negocjacji, komunikacji i budowania relacji.  A przy tym konsultant i trener, który zwęża ludziom lejki, łamie schematy oraz zmienia nawyki. Dawniej wykładowca akademicki na Uniwersytecie Warszawskim, co przypłacił stopniem doktora habilitowanego. Od ponad 10 lat działa w branży nieruchomości, pracując przez wiele lat jako doradca ds. nieruchomości oraz menedżer...
More about speaker
Opcja 1
2 290,00  2 816,70 
Zapisz się

2290 netto (cena regularna od 1 sierpnia)

2 noclegi w pokoju 2-osobowym,

6-7 października 2022 + wyżywienie od środy

Opcja 2
1 990,00  2 447,70 
SOLD

1990 netto (cena regularna od 1 sierpnia)

1 nocleg w pokoju 2-osobowym,

6-7 października 2022 + wyżywienie o

    Szczegóły